„Z Kijem do Niedźwiedzia” – zaproszenie na bieg narciarski

28-12-2010

Tegoroczny V Bieg Narciarski Szlakiem Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej odbędzie się w dniu 8 stycznia 2011 roku na trasie z Woli Michowej do Wetliny. Zawodnicy pobiegną na dwóch dystansach: 18 km (z metą w Majdanie) i 41 km ( meta w Wetlinie).

Patronat nad imprezą przyjął Edward Balwierczak, dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie. Start przewidziano sprzed pensjonatu „Kira” w Woli Michowej o godzinie 9.30, zaś meta zorganizowana będzie na składnicy LP w Wetlinie. Uroczystość zakończenia biegu odbędzie się tym razem w remizie OSP w Wetlinie. Na trasie biegnącej torowiskiem Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej zostaną przygotowane trzy punkty żywieniowo – kontrolne: Balnica (8km), Majdan (18km) i Przysłup (30km).

Wpisowe dla dorosłych wynosi 35zł, dla młodzieży uczącej się (do lat 18) – 15zł.

Przewidziano atrakcyjne nagrody, a pamiątkowy medal otrzyma każdy uczestnik imprezy. Tradycyjnie też ufundowana zastanie nagroda dla najlepszego leśnika biegu. Zgłoszenia uczestnictwa można nadsyłać do 5 stycznia 2010 r. na adres: e-mail bieg@komancza.info lub pocztą tradycyjną na adres: Piotr Ostrowski, 38–608 Wetlina 73.

Więcej informacji na: www.komancza.info

REGULAMIN BIEGU
KARTA ZGŁOSZENIOWA

Dla osób, które chcą wcześniej potrenować bieganie na nartach czynne będą trasy biegowe w Woli Michowej (Ośrodek Turystyki Górskiej Latarnia Wagabundy – pętla długości 3,2km) i Wetlinie (przy Pensjonacie „Leśny Dwór” – pętla długości 2,5 km). Można na tych trasach biegać przez cały sezon zimowy, korzystając z opieki instruktorów narciarstwa biegowego PZN.

RDLP

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.