Sanocki Dom Kultury dla szkół – „Śluby panieńskie” i „Trans-Atlantyk”

SANOK. Dopiero co wybrzmiały ostatnie akordy XX Festiwalu im. Adama Didura, a SDK już ogłasza się z ofertą dla szkół. Tym razem jest to oferta filmowa i teatralna, adresowana do gimnazjalistów i, przede wszystkim, licealistów.

Od 8 października na ekrany kinowe w całej Polsce wchodzi filmowa adaptacja „Ślubów panieńskich” w reżyserii Filipa Bajona, z Anną Cieślak, Martą Żmudą- Trzebiatowską, Maciejem Stuhrem, Robertem Więckiewiczem i Borysem Szycem w rolach głównych (dodatkowo na ekranie Edyta Olszówka, Andrzej Grabowski, Wiktor Zborowski i inni, cała plejada aktorskich gwiazd). Sanocki Dom Kultury zaprasza dorosłą widownię na seans premierowy w piątek wieczorem o 17.00, natomiast grupy szkolne od poniedziałku 11 października na projekcje przedpołudniowe. Szczegóły – na stronie internetowej SDK.

„Trans-Atlantyk” wg Witolda Gombrowicza, spektakl przygotowany przez Teatr Provisorium i Kompanię Teatr, w reż. Janusza Opryńskiego i Witolda Mazurkiewicza, z muzyką Krzesimira Dębskiego zostanie zaprezentowany w Sanockim Domu Kultury dwukrotnie 28 października: wieczorem o 18.00, dla widowni, nazwijmy ją, dojrzałej, natomiast szkolne grupy zorganizowane Sanocki Dom Kultury zaprasza na godz. 10 rano.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."