Sanok w Tele – Eko

SANOK. Po raz kolejny edukacyjna działalność ekologiczna Sanoka została doceniona, tym razem przez portal ekosamorządowiec.pl. Nagrodą jest film o mieście i jego ekologicznej stronie, który można już obejrzeć w Tele-Eko na stronie ekosamorządowca.


Tele-Eko to telewizja internetowa, promująca najciekawsze inwestycje środowiskowe w samorządach sfinansowane ze środków unijnych. Powstała ona w ramach akcji „Od Eko-samorządu do Eko-społeczeństwa”. Samorządy zgłaszały przedsięwzięcia proekologiczne zrealizowane przy udziale finansowym ze źródeł zewnętrznych takich jak środki pomocowe UE, fundusze norweskie lub z programu szwajcarskiego. Spośród nadesłanych zgłoszeń typowane są najlepsze pomysły, najbardziej efektywne, sprzyjające środowisku, innowacyjne.

W przypadku naszego miasta doceniona została 15-letnia działalność ekologiczna. Efektem tego wyróżnienia jest w/w reportaż telewizyjny. Miasto wraz ze swoimi osiągnięciami zostanie także opisane w specjalnych dodatkach ekologicznych w Rzeczpospolitej i Dzienniku Gazeta Prawna. Jest to świetna okazja do zaprezentowania się gmin i pochwalenia własnymi dokonaniami w dziedzinie ochrony środowiska.

Film o Sanoku można obejrzeć pod linkiem:
http://www.eko-samorzadowiec.pl/od_eko_samorzadu_do_eko_spoleczenstwa/teleeko

Źródło:UM Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."