UDANY WYJAZD DO GDAŃSKA

SHORT TRACK. W miniony weekend short-trackowcy UKS MOSiR Sanok wzięli udział w kolejnej edycji Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych. Wyjazd do Gdańska okazał się owocny gdyż nasi reprezentanci przywieźli 8 medali a lista medalistów powiększyła się o kolejne dwa nazwiska.

Najbardziej wartościowy wynik wywalczyła Gabriela Miccoli, która w swojej kategorii wiekowej zwyciężyła w wieloboju na co złożyły się medale – srebrny na 500 i złoty na 200 m. Z kolei Anna Jasik w kategorii junior D może pochwalić się srebrnym krążkiem za wielobój a Julia Skrzeszewska brązowym.

W kategorii juniorek młodszych pierwszy raz na podium stanęła Maja Kustra, która w biegu na 800m zajęła 2-gie miejsce, kończąc zawody na 4 –tym miejscu w wieloboju. Wśród pozostałych zawodników z 13-to osobowej ekipy najlepiej spisała się Angela Miccoli – 6-ta na dystansach 800 i 500m oraz Mateusz Bobko, który również uplasował się w pierwszej 10-tce w swojej kategorii wiekowej.