WYPADEK W ZAGÓRZU: Nie żyje 34-letnia pasażerka fiata cinquecento ZDJĘCIA

ZAGÓRZ.  Nie żyje 34-letnia pasażerka fiata cinquecento. Samochód, którym jechała z rodziną zderzył się z dostawczym iveco. Do wypadku doszło w południe w Zagórzu. Policjanci pracują na miejscu i wyjaśniają przyczyny wypadku.

Do wypadku doszło kilka minut po godz. 12 w Zagórzu. Jak ustalili policjanci, 35-letni mieszkaniec powiatu sanockiego dojeżdżał fiatem cinquecento do wzniesienia. Podczas manewru omijania stojącego częściowo na jezdni pojazdu zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwnej strony dostawczym IVECO.

Po wypadku,  z ciężkimi obrażeniami ciała do sanockiego szpitala przewiezieni zostali kierowca,  34-letnia pasażerka fiata oraz dwoje dzieci w wieku 6 i 12 lat. Niestety, życia kobiety nie udało się uratować. Zmarła w szpitalu.

Policjanci sprawdzili, że kierowca iveco był trzeźwy. Kierowcy fiata pobrano krew do badań na zawartość  alkoholu. Okoliczności wypadku wyjaśni postępowanie.

KWP

Zdjęcia: www.esanok.pl

Tagi:

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."