Zapraszamy na kolejny EKO-TOUR – IMPREZĘ EKOLOGICZNĄ

26-08-2010

SANOK. Zapraszamy wszystkich do sanockiego Skansenu w niedzielę 29 sierpnia 2010 r. Odbędzie się kolejny EKO-TOUR – imprezę mająca umilić nam kolejny weekend mijającego lata, połączona z elementami ekologii (sozologii) oraz z występami artystycznymi.


Będziemy na niej przypominać o potrzebie ochrony środowiska, oraz o konieczności zaangażowania się w to każdego mieszkańca Sanoka. Będziemy nakłaniać by zachowanie
w stylu „Rzucam śmieci tam gdzie leci” zamienić na „Może spróbuję i trochę posegreguję”

Na scenie wystąpią:
15.00 CHŁOPACY (krakowski zespół pop-rockowy)znany m.in. z SOPOT HIT FESTIWAL z przebojem WIARA
16.30 „Bajkowa Zofia i wiecznie przeszkadzający Szalony Marcel” – interaktywny program dla dzieci.

W programie: liczne zabawy i konkursy ekologiczne  z nagrodami dla najmłodszych, malowanie twarzy oraz wiele innych atrakcji.

CHŁOPACY
Zespół CHŁOPACY
powstał w styczniu 2008 roku w Krakowie. Założycielem i wokalistą jest Mateusz Mijal, pochodzący z Jasła a obecnie mieszkający w Krakowie absolwent Liceum Muzycznego, który po rozstaniu z poprzednim zespołem postanowił powołać do życia nową formację. Rolę perkusisty w zespole objął Maciej BenBen Pichliński, na gitarach grają Piotr Czerwiński i Damian Surow, na gitarze basowej Wojciech Guma Gulis, na klawiszach – Dawid Buras.

Mimo niewielkiego stażu, zespół ma na swoim koncie wiele sukcesów. Zagrali oni bowiem mnóstwo koncertów w całej Polsce, z każdym ciesząc się coraz większym uznaniem publiczności. Pierwszym wielkim hitem zespołu okazała się „Góraleczka” – piosenka autorstwa Mateusza, która przez 100 dni znajdowała się na pierwszym miejscu listy przebojów Radia Bielsko.

Pod koniec czerwca 2009 roku do stacji radiowych trafił pierwszy singiel zespołu zatytułowany Wiara. Z tą piosenką Chłopacy zakwalifikowali się na Sopot Hit Festiwal i w sierpniu na deskach Opery Leśnej walczyli o statuetkę Polskiego Hitu Lata 2009, zajmując drugie miejsce. Przed festiwalem zespół zaprezentował się na jednym z koncertów z cyklu Hity na czasie transmitowanych na żywo w TVP2.

W lutym 2010 roku do stacji radiowych trafił drugi singiel – No powiedz jak. W lipcu Chłopacy wystąpili na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze i w walce
o „Złotego Samowara” zajęli 5 miejsce. Wykonali utwór Tvoi Ili nichey.

Obecnie Chłopacy zaczęli promocję trzeciego singla promującego debiutancką płytę zatytułowanego – Czy Ty czujesz.

ZAPRASZAMY!


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.