ATRAKCYJNA OFERTA W HOTELU „PERŁA BIESZCZADÓW”

19-08-2011

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty jaką przygotowaliśmy dla Państwa na koniec wakacji.

Centrum Konferencyjno – Rekreacyjne „Perła Bieszczadów” położone jest w miejscowości Czarna w otoczeniu malowniczych bieszczadzkich lasów.

Na naszych Gości czeka trzygwiazdkowy, elegancki, hotel , którego pokoje wyposażone są w łazienki, klimatyzację, telefon, TV , lodówkę oraz radio. Obiekt o podwyższonym standardzie Dom Wczasowy (połączony z budynkiem hotelowym) oraz całoroczne domki i apartamenty leśne.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowo otwartego Wellness & SPA „Czarna Perła” . Proponujemy Państwu świat relaksu, odnowy biologicznej i zabiegów. Obiekt wyposażony jest w najwyższej klasy sprzęt SPA, który gwarantuje, że zabiegi są niezwykle skuteczne.

Do dyspozycji Gości oddajemy m. in. basen kryty z jacuzzi, zespół basenów zewnętrznych, boiska sportowe, korty tenisowe, rowery górskie, bilard, piłkarzyki oraz internet bezprzewodowy

Specjalnie dla Gości „Perły Bieszadów” wystąpi rekordzista Guinnessa, Alex Carlin.


Alex Carlin jest Amerykaninem od kilku lat mieszkającym w Polsce. Już w najbliższą niedzielę zagra klasykę światowego rocka w naszym ośrodku.

Alex podróżował po Europie od 2000 roku zarówno jako solista jak i członek zespołów. Jego zespół Rut Host zagrał w każdym kraju, od Holandii aż po Rosję począwszy od występów na festiwalu na Węgrzech po grę na zamku w Banja Luce w Bośni. Obecnie wykonuje około 150 koncertów rocznie.

Przez pierwsze 10 lat w Polsce Alex pisał piosenki razem z popularnym dziś Gienkiem Loską. Gienek nagrał i umieścił 15 z nich na swojej płycie.

W 2009 roku w Radomsku w klubie Bourbon Street Alex pobił rekord Guinnessa grając najdłuższy koncert solowy, który trwał 32 godziny.

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem tel. 13 461 61 61

www.perlabieszczadow.pl

 

 

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.