KONKURS „PRZEKAŻ ŻYCIE – POWIEDZ TAK”

PODKARPACIE. Zapraszamy mieszkańców Podkarpacia, do wzięcia udziału w konkursie „Przekaż życie – Powiedz TAK”, organizowanym przez Elżbietę Łukacijewską Poseł do Parlamentu Europejskiego. Celem konkursu jest promocja idei transplantacji narządów w województwie Podkarpackim.

Poseł Łukacijewska, będąc jednym z sygnatariuszy listu intencyjnego w ramach programu “Partnerstwo dla transplantacji w województwie podkarpackim”, pragnie przyczynić się do popularyzacji tego zagadnienia wśród mieszkańców regionu.

Jedną z inicjatyw podjętych przez Posłankę jest organizowany konkurs „Przekaż życie – Powiedz TAK”. Aby wziąć w nim udział należy wykonać plakat lub ulotkę, nawiązującą do tematyki transplantacji narządów.

Nagrodą główną w konkursie jest ufundowany przez Europoseł Łukacijewską wyjazd do Brukseli, połączony ze zwiedzaniem Parlamentu Europejskiego.

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 rok życia. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się poniżej.

Prace należy przesyłać do 11 kwietnia 2011 r. na adres:
Biuro Poselskie Elżbiety Łukacijewskiej
Poseł do Parlamentu Europejskiego
ul. Rynek 18, 38 – 500 Sanok


Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas konferencji „Przekaż życie – powiedz TAK – przeszczep Podkarpacie”, która odbędzie się 15 kwietnia 2011 r. w Sanoku.

Zapraszamy do udziału w konkursie, a także już dziś zachęcamy do wzięcia udziału
w konferencji – szczegółowe informacje już wkrótce.

SZCZEGÓŁY KONKURSU Pobierz – doc.
SZCZEGÓŁY KONKURSU Pobierz – pdf.

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."