Nietypowi goście odwiedzili Sanok! (VIDEO, ZDJĘCIA)

14-06-2011

SANOK. Jacques Abdelaziz jest niebywale barwną postacią, która w wyjątkowo niekonwencjonalny sposób spędza swój wolny czas, mianowicie – wędruje przez Europę z dwójką swoich druhów Tutu i Nunu. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Tutu i Nunu są osłami, a Jacques wędruje pieszo.

Wędrowiec pochodzący z Francji, rozpoczął swoją podróż 25 marca 2011 roku wyruszając z Rennes. Planował odwiedzić Ukrainę, jednak uniemożliwiła to ukraińska Służba Celna, oznajmiając Francuzowi, że nie posiada niezbędnych certyfikatów weterynaryjnych dla swoich osłów.

Rozgoryczonemu Francuzowi pozostała więc podróż do domu, ale i tu pojawiła się kolejna przeszkoda – tym razem ze strony funkcjonariuszy podkarpackiej policji, którzy zabronili wędrowcy korzystania z chodników.

Jacques wędruję, aby nie pozostać bezczynnym we własnym domu, który mieści w urokliwym Plechatel. Entuzjazmu związanego z pieszymi wędrówkami po Europie nie podziela jego rodzina, która z pewnością ucieszy się już we wrześniu widząc Jaques’a otwierającego drzwi do swojego domu.

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.