OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ZAGÓRZU ogłasza nabór do projektu „Wakacyjna akademia patriotyzmu lokalnego”

03-06-2011

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ZAGÓRZU ogłasza nabór do projektu „Wakacyjna akademia patriotyzmu lokalnego” realizowanego w ramach PO FIO.

Jeśli… masz nie więcej niż 16 lat, interesujesz się historią, fotografiką i dziennikarstwem, prowadzisz lub chcesz  prowadzić własnego bloga lub stronę internetową, chcesz interesująco i twórczo spędzić wolny czas, lubisz naszą Małą Ojczyznę –  Miasto i Gminę Zagórz, zapraszamy Cię do: udziału w 30 – godzinnych warsztatach z zakresu: dziennikarstwa i dokumentalistyki, fotografiki, tworzenia blogów i serwisów internetowych, które w okresie od 01.07. do 01.09.2011r. przeprowadzą uznani w swych branżach profesjonaliści.

Dla najlepszych uczestników warsztatów przygotowaliśmy nagrody.  Zgłoszenia zawierające: imię nazwisko, wiek, adres zamieszkania, kontakt telefoniczny i mailowy należy wysyłać pocztą elektroniczną na adres e-mail: jzuba@zagorz.pl do dnia 28.06.2011 (włącznie).

Szczegółowych informacji pod numerem tel. 505 168 353 udziela Jerzy Zuba – koordynator projektu.

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ:

PARTNERZY:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.