Rekrutacja do projektu „Moje zmiany moim sukcesem” przedłużona!

17-03-2011

W związku z niesłabnącym zainteresowaniem uczestnictwem w realizowany przez Miasto Sanok projekcie „Moje zmiany moim sukcesem”, informujemy, iż zakończenie drugiej rekrutacji do projektu zostało przesunięte na koniec marca 2011r.

Projekt skierowany jest do bezrobotnych kobiet oraz mężczyzn zagrożonych wykluczeniem społecznym z powodu uzależnienia oraz współuzależnienia od alkoholu.

W ramach pierwszej edycji projektu w zajęciach uczestniczyło 35 mężczyzn oraz 47 kobiet,  a z możliwości podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych korzysta 8 kobiet oraz 18 mężczyzn.

Podobnie, jak w poprzedniej edycji, tak i w obecnej uczestnicy projektu będą mieli możliwość skorzystania z zajęć psychoedukacji grupowej, warsztatów aktywizacji zawodowej, a podczas spotkań z doradcą zawodowym opracowany zostanie dla każdego uczestnika indywidualny plan działania. Będą mieli również szansę skorzystania z indywidualnych spotkań z psychologiem i prawnikiem, którzy pełnią dyżur raz w tygodniu przez 4 godziny.

Po zakończeniu cyklu aktywizacyjnego uczestnicy projektu będą mogli podnieść swoje kwalifikacje zawodowe podczas szkoleń zawodowych w następujących zawodach: kucharz małej gastronomii, magazynier, kierowca wózka jezdniowego, kasjer – sprzedawca (wraz z podstawami obsługi komputera), księgowość małych firm, projektowanie stron WWW, obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie, technolog prac wykończeniowych w budownictwie, brukarz, bukieciarstwo, wychowawca kolonijny, na czas którego uczestnikom zostanie wypłacony dodatek szkoleniowy oraz zwrot kosztów dojazdu.

W przypadku zainteresowania uczestników innymi kursami zawodowymi istnieje możliwość ich zorganizowania.

Szczegółowe informacje w w/w kwestiach można uzyskać w Biurze Projektu przy ul. Sobieskiego 1 pokój 104 bądź telefonicznie pod numerem telefonu 13 46 417 44

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.