Akcja „Mikołajki” uczniów II LO w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Akcja „Mikołajki” polega, na zastąpieniu tradycyjnych mikołajek w szkole (czyli kupowanie prezentu koledze/koleżance z klasy) zbiórką pieniędzy, które później przeznaczymy na zakup ubrań

, zabawek i innych artykułów dla dzieci z sanockiego domu dziecka i biedniejszych rodzin. Im więcej firm, organizacji, szkół, a tym samym klas i ludzi zaangażuje się w akcję, tym więcej pieniędzy uda nam się zebrać, by później, zrobić prezenty dzieciom.

Jeśli zdecydujecie się do nas dołączyć i sprawić prawdziwą radość dzieciom poinformujcie nas o tym. Jeżeli też znacie sposób, żeby ta akcja naprawdę się udała czekamy na wasze pomysły. Zgłoszenia przyjmowane w gabinecie Pani pedagog Małgorzaty Heichel lub pod adresem e-mail: akcjamikolajki@wp.pl .

Zgłoszenia przyjmowane do poniedziałku  26.11.2012r.

Dodatkowo prowadzimy zbiórkę używanych zabawek  lub drobnych rzeczy jak flamastry, bloki papierowe, kredki, puzzle, itp. dla dzieci z ochronki czy uboższych rodzin. Zachęcamy do przyłączenia się i do tej akcji. Zbiórka zabawek i innych rzeczy również u Pani pedagog .

II LO Sanok
foto: sxc.hu

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."