Inauguracja III-ligowych zmagań na Wierchach

PIŁKA NOŻNA. Już jutro (środa, 15.08), o godzinie 17:00 zabrzmi pierwszy gwizdek w sezonie 2012/2013 III ligi lubelsko-podkarpackiej na sanockich Wierchach. Rywalem Stali będzie beniaminek rozgrywek, Orlęta Łuków. Zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania naszych piłkarzy.

Orlęta Łuków to drużyna, która w poprzednim sezonie rywalizowała w IV lidze (grupa lubelska) i ostatecznie zajęła 2. miejsce, z dorobkiem 71 punktów w 30 meczach (21 zwycięstw, 8 remisów i 1 porażka!). W sobotę, zespół prowadzony przez Roberta Różańskiego pokonał u siebie Chełmiankę Chełm 1:0 po golu Sylwestra Bugi z 11. minuty.

Podopieczni Ryszarda Federkiewicza wygrali w Lublinie, z miejscową Lublinianką Wieniawa 1:0. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył w 66. minucie spotkania, Bartosz Sieradzki.

Miejmy nadzieję, że sanoczanie udowodnią dobrą dyspozycję i ku uciesze swoich kibiców, sięgną po pełną pulę.

Zapraszamy wszystkich kibiców do wpierania naszej drużyny.