Szkolenie z zakresu działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” oraz „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”

GMINA SANOK. W związku z planowanym naborem przez LGD Dolina Sanu na działanie „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiortsw”  oraz „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego oraz Lokalna Grupa Działania Dolina Sanu zaprasza na szkolenie.

Szkolenie obędzie się 6 listopada 2012 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Gminy Sanok przy ul. Kościuszki 23, 38-500 Sanok (III piętro, sala nr 302).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego uczestnictwa pod numerem (13) 49 40 649.


PROGRAM SZKOLENIA

Program szkolenia nt. „Zasady przyznawania pomocy w ramach działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” oraz „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”
Szkolenie dla mieszkańców i podmiotów z obszaru gmin: Wiejskiej Sanok oraz Tyrawa Wołoska
Organizator: Lokalna Grupa Działania Dolina Sanu

10.00-11.00
Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”  (beneficjenci, zakres wniosków, koszty kwalifikowane). Realizacja  i rozliczanie wniosków

11.00-12.00
Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach działania „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” (beneficjenci, zakres wniosków, koszty kwalifikowane). Realizacja  i rozliczanie wniosków

12.00-13.00
Podstawowe informacje o LGD Dolina Sanu. Zasady wyboru projektów w LGD Dolina Sanu (obszar działania, rodzaj wspieranych operacji, budżet LSR, omówienie celów Lokalnej Strategii Rozwoju, lokalnych kryteriów wyboru)

13.00-13.30
Przerwa

13.30-15.00
Omówienie formularzy wniosków o przyznanie pomocy wraz z załącznikami oraz ekonomicznego planu operacji

Grupa Działania Dolina Sanu
ul. Kościuszki 23 (pok. 102)
38-500 Sanok
www.lgddolinasanu.pl
Tel. 13 49 406 49

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."