Trzy medale judoków „Pantery”

SANOK / PODKARPACIE. W jasielskiej hali MOSiR odbyły się XI Międzynarodowe Mikołajkowe Zawody Judo. W tegorocznej XI edycji wystąpiło blisko dwustu młodych adeptów judo. Wśród zgłoszonych podkarpackich klubów z Jasła, Krosna, Dębicy, Sanoka, Jarosławia i Rzeszowa wystąpiły mocne ekipy z Ukrainy i Słowacji.

Młodzi wychowankowie Tomasza Bobali z klubu Pantera Sanok przywieźli z Jasła trzy medale. W kategorii U13 do 73 kg, na pierwszym stopniu podium stanął Sebastian Adamski, a jego brat Damian (U12 do 50 kg) zajął piąte miejsce. Brąz w tej samej kategorii wywalczył Mateusz Miklicz.  Trzecie miejsce zajął również Michał Bakuta (U12 do 42 kg).

W bardzo mocno obsadzonej kategorii U12 do 34 kg Jakub Starościak i Michał Mleczko zajęli odpowiednio 7. i 10. miejsca, a Radosław Kramarz 5. (U14 do 42 kg).