Wójt Mariusz Szmyd otrzyma medal za „Białego Orlika”

17-02-2012

GMINA SANOK. Nowe lodowisko „Biały Orlik” w Trepczy zostało nie tylko docenione przez dzieci i młodzież z całej gminy, które tłumnie korzysta ze ślizgawki, ale również przez Polski Klub Infrastruktury Sportowej.


Wójt gminy Sanok, Mariusz Szmyd otrzyma Honorowy Medal Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej (PKIS) za powstanie „Białego Orlika” w Trepczy,  którego uroczyste otwarcie miało miejsce 25 stycznia b.r.

W liście gratulacyjnym od Marka Zdziebłowskiego, Prezesa Zarządu Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej czytamy:

„W dowód uznania Pana inicjatywy, aktywności i wysiłków zakończonych budową „Białego Orlika” w ramach II edycji Ogólnopolskiego Programu Budowy Lodowisk, Zarząd Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej postanowił wyróżnić Pana Wójta Honorowym Medalem PKIS „Razem Budujemy Sukces”.

„Przyznając wyróżnienia chcemy, żeby Pan i pozostali uczestnicy programu „Biały Orlik” byli inspiracją i przykładem dla innych jak z sukcesem budować nowoczesną infrastrukturę sportową i rekreacyjną, a tym samym przyczyniać się do rozwoju sportu i rekreacji w Polsce”.

Jestem bardzo szczęśliwy i dumny z otrzymania tego wyróżnienia. Powstanie „Białego Orlika” w Trepczy to ogromny sukces, który przyczyni się do rozwoju całej gminy, równocześnie dając nowe możliwości wszystkim jej mieszkańcom – mówi gospodarz gminy.

Wręczenie Honorowych Medali PKIS odbędzie się podczas Kongresu PKIS w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale.

Gmina Sanok

Zobacz również:
TREPCZA: „Biały Orlik” przyfrunął do Gminy Wiejskiej Sanok (VIDEO HD)

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.