Zamknięcie drogi powiatowej Pisarowce – Nowotaniec

Powiat Sanocki informuje, że w związku z realizacją zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 2207R Pisarowce – Nowotaniec”, na drodze powiatowej nr 2207R Pisarowce – Nowotaniec w miejscowościach Pisarowce, Nadolany, Pielnia, Nowotaniec na odcinku od km 0+012 do 7+353 wprowadza się od dnia 17.04.2012 roku ograniczenie przejazdu

w postaci zakazu ruchu w obu kierunkach odcinkami nie przekraczającymi 500 m narastająco od strony Pisarowiec do miejscowości Nowotaniec.

Przewiduje się, że ograniczenie powyższe obowiązywać będzie na czas wykonywania prac nie dłużej niż do dnia 29.09.2012 roku.
Zamknięcie odcinka konieczne jest ze względów technologicznych i nie ma innej możliwości realizacji przedmiotowego zadania.

Na czas zamknięcia odcinka drogi powiatowej Pisarowce – Nowotaniec, wyznacza się objazd dla wszystkich pojazdów drogą powiatową nr 2212 R Sanok-Bukowsko, drogą powiatową nr 2059 R Zarszyn – Odrzechowa i drogą wojewódzką nr 889 Sieniawa – Bukowsko – Szczawne.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."