„Bieszczadzka Przygoda” dla dzieci za nami (ZDJĘCIA)

NOWY ŁUPKÓW / PODKARPACIE. 7 lipca w Nowym Łupkowie odbyła się wycieczka dla dzieci zorganizowana przez Stowarzyszenie na rzecz Walki z Chorobami Nowotworowymi SANITAS i  odbyła się dzięki wsparciu

Firmy NEOBUS.

Wyprawa ta była nierozerwalnie związana z odbywającym się w tym czasie Redykiem Karpackim – tradycyjną wędrówką pasterzy z owcami przez tereny państw karpackich jak: Rumunia, Ukraina, Polska, Słowacja oraz Czechy. Jest to międzynarodowe spotkanie ludzi żyjących i tworzących w Karpatach.

Dla dzieci była to niepowtarzalna okazja, by dosłownie dotknąć kultury i tradycji terenów górskich.

Na miejscu – na trasie przemarszu Redyku, na dzieci czekało  wiele atrakcji, między innymi spotkanie z pasterzem i owcami, pokazy psów ratowniczych, przejazd wozami konnymi czy ognisko.

Po całodniowej wyprawie przyszedł czas na powrót. Dla dzieci były to niezapomniane przeżycia i wspaniała atmosfera podczas rozpoczynających się wakacji.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."