Kierowca autobusu wyjeżdżając z zatoki autobusowej najechał na nogę pasażerki

SANOK. Kierowca autobusu wyjeżdżając z zatoki autobusowej najechał na nogę pasażerki. Kobieta z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 14.30 w Sanoku przy ul. Dmowskiego. Z ustaleń poczynionych na miejscu wynika, że 84-letnia mieszkanka powiatu sanockiego wysiadając z autobusu środkowymi drzwiami postawiła jedną nogę na chodniku. W tym momencie autobus ruszył i zaczął zamykać drzwi. Po chwili okazało się, że pasażerka upadła, a jadący autobus tylnym kołem przejechał po jej nodze. W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń i natychmiast została przetransportowana do szpitala w Sanoku.

Badanie alkomatem potwierdziło, że zarówno kierujący autobusem jak i pokrzywdzona byli trzeźwi. Komenda Powiatowa Policji w Sanoku prowadzi postępowanie mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

 

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."