ŁUKACIJEWSKA CUP 2013 – zapraszamy do rejestracji szkolnych drużyn

19-03-2013

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w II edycji turnieju piłkarskiego ŁUKACIJEWSKA CUP organizowanego przez Elżbietę Łukacijewską Poseł do Parlamentu Europejskiego. Ubiegłoroczna edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodych adeptów piłki nożnej.

Łącznie do rozgrywek zgłoszonych zostało 140 drużyn, a na podkarpackich boiskach, o tytuł mistrza oraz mistrzyń Łukacijewska CUP, rywalizowało łącznie ok. 1800 dzieci. Finał turnieju rozegrany został w Rzeszowie na Stadionie Resovii Rzeszów, a nagrodą główną był wyjazd do Warszawy na mecz ligowy T-Mobile Ekstraklasy Legii Warszawa – Wisły Kraków, połączony z licznymi atrakcjami towarzyszącymi wizycie w stolicy.

Niespodzianką turnieju finałowego było ufundowanie przez Poseł Elżbietę Łukacijewską 300 piłek, dla każdego zawodnika biorącego udział w meczach finałowych. W II edycji Łukacijewska CUP organizatorzy także przewidują liczne atrakcje oraz niespodzianki, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci.

Turniej adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenu województwa podkarpackiego. Rozgrywki przeprowadzone zostaną w III etapach – na szczeblu gminnym, powiatowym oraz wojewódzkim – w kategorii chłopców oraz dziewcząt.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do dnia 27 marca 2013 roku.

Szczegóły dotyczące turnieju oraz wymagane do rejestracji dokumenty – formularz zgłoszeniowy – znajdują się na stronie internetowej www.lukacijewskacup.tnb.pl.

Wszelkie zapytania lub ewentualne uwagi można przesłać na adres e-mail kasia@lukacijewska.pl lub zgłosić telefonicznie pod numerami telefonu 134646850/792021717.

Zapraszamy wszystkie podkarpackie szkoły do rejestracji swoich drużyn oraz wspólnej zabawy w duchu sportowej maksymy zasad „fair play”!!! Na zawodników oraz opiekunów czekają atrakcyjne nagrody – do zobaczenia na podkarpackich boiskach!!!

Termin rejestracji – 27 marca 2013 r.

PLANOWANY TERMINARZ ROZGRYWEK:

I runda eliminacyjna – etap gminny – przeprowadzany przez wytypowane przez organizatora szkoły podstawowe na tzw. „Orlikach” w terminie od 10 do 19 kwietnia 2013r.
II runda – etap powiatowy – przeprowadzany przez wytypowane przez organizatora szkoły podstawowe na tzw. „Orlikach” w terminie od 29 kwietnia do 13 maja 2013r.
III runda – finał wojewódzki rozegrany w Rzeszowie – w dniu 31 maja 2013r.