14:6 w tie-breaku nie wystarczyło. Sanoczanie przegrywają w Andrychowie 2:3 (FILM, RETRANSMISJA)

SANOK. Siatkarze TSV Cellfast doznali pierwszej porażki w obecnym sezonie. Podopieczni Piotra Podpory przegrali na wyjeździe z MKS-em Andrychów 2:3 w niespotykanych okolicznościach. Sanoczanie prowadzili w tie-breaku już 14:6, ale ostatecznie ze zwycięstwa cieszyli się gospodarze. TSV utrzymało status lidera.

MKS Andrychów – TSV Cellfast Sanok 3:2 (-23, 21, 19, -18, 15) TSV: Piotr Wesołowski, Marcin Golonka, Tomasz Kusior, Jakub Kalandyk, Paweł Rusin, Dariusz Jakubek, Piotr Sokołowski (libero) oraz Daniel Gąsior, Paweł Przystaś, Grzegorz Mańko, Rafał Matuła. Trener: Piotr Podpora. MKS: Sławomir Szczygieł, Mateusz Polak, Karol Andrzejewski, Karol Gawina, Maciej Marek, Bartłomiej Kolonko, Jakub Woś (libero) oraz Igor Kozłowski, Arkadiusz Sordyl, Wiktor Wysocki.

ZOBACZ RETRANSMISJĘ MECZU: ZOBACZ RÓWNIEŻ: TSV Sanok ogrywa Hutnika Kraków bez straty seta. „Zespołowość to nasza siła” (FILM, ZDJĘCIA)TSV Cellfast Sanok wygrywa z Wisłokiem Strzyżów 3:0. Niesamowite emocje w trzecim secie! (FILM, RETRANSMISJA)Piękne widowisko siatkarskie w Sanoku! Dramatyczna końcówka tie-breaka dla Hutnika (FILM) Sanok wygrywa z Jaworznem po dramatycznych końcówkach. Siatkarze TSV nie do zatrzymania (FILM) TSV na fali! Sanoczanie odnoszą czwarte z rzędu zwycięstwo za trzy punkty (FILM, RETRANSMISJA)