Arkadiusz Sabat z Leska wygrał I Mistrzostwa Podkarpacia w paralotniarstwie

Członek Prowing Team Arkadiusz Sabat został pierwszym Mistrzem Podkarpacia w paralotniarstwie. W mistrzostwach, które rozgrywane były w terminie 1 kwietnia – 30 września 2014 według platformy XCPortal, uczestniczyło 54 paralotniarzy z całego kraju.

Na podium stanęli także Mariusz Witlański z Leska oraz Marek Samojeden z Niska, obaj piloci ukończyli rywalizacje z niewielka startą punktów do zwycięzcy. W klasyfikacji FUN (paralotnie rekreacyjne) Zwyciężył Andrzej Krajewski z zespołu Cumulus24, który w klasyfikacji ogólnej zajął wysokie 9 miejsce,  tuż zanim na drugim stopniu podium uplasował się Dariusz Culak z Sanoka (Bies Team) a na trzecim miejscu rywalizację zakończył Waldemar Wójcik ze Stefkowej (Prowing Team) W rywalizacji rekreacyjnej wzięło udział 22 zawodników paralotniowych.