Brązowi medaliści olimpijscy z wizytą u burmistrza Sanoka. „Ten medal jest dużym sukcesem” (FILM, ZDJĘCIA)

)

SANOK. Juniorzy młodsi Ciarko PBS Bank, którzy zdobyli brązowe medal podczas XX OOM – Śląsk 2014 gościli w Sali Herbowej. Młodzi sportowcy przyjmowali gratulacje za osiągnięty sukces od burmistrza, jego zastępcy oraz radnych. Hokeiści otrzymali od włodarza miasta pamiątkowe zdjęcie. W rewanżu przekazali olimpijski medal.

Zmagania hokeistów podczas XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Śląsk 2014 wygrali zawodnicy z Bytomia, pokonując w finale Nowy Targ. 3. miejsce zajęli reprezentanci Sanoka, a 4. Jastrzębie.

Pomimo że nie udało się powtórzyć zeszłorocznego sukcesu, kiedy to sanoczanie zdobyli złoto, podczas turnieju rozgrywanego w Arenie Sanok, brązowy medal należy uznać za duży sukces.

Podczas spotkania w urzędzie młodzi sportowcy, a także trener oraz prezesi klubu przyjęli gratulacje od burmistrza Sanoka dr Wojciecha Blecharczyka, jego zastępcy Mariana Kurasza oraz radnych: Piotra Lewandowskiego i Marii Oberc.

źródło: Red., Agnieszka Frączek – Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku