KONIEC TRANSMISJI NA ŻYWO: TSV Cellfast Sanok – Hutnik Kraków (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Wszystkich sympatyków siatkówki zapraszamy do oglądania transmisji na żywo z meczu II rundy Pucharu Polski, w którym TSV Cellfast Sanok zmierzy się z Hutnikiem Kraków. W pierwszym pojedynku tych drużyn, podczas inauguracji rozgrywek ligowych lepsi okazali się sanoczanie, wygrywając pod Wawelem 3:0. Jak będzie tym razem?

Patronem medialnym spotkań rozgrywanych przez TSV Sanok jest portal Esanok.pl.

II runda Pucharu Polski

TSV Cellfast Sanok – Hutnik Kraków
Hala sportowa Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku
8.10.2014 godzina 18:00

DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 8.10.2014, od godziny 17:50)

Dla siatkarzy z Sanoka i Krakowa będzie już drugi bezpośredni pojedynek w ramach rozpoczętego niedawno sezonu. Na inaugurację rozgrywek ligowych, zawodnicy TSV sprawili swoim kibicom miłą niespodziankę ogrywając faworyzowany Hutnik 3:0 (17, 25, 17) grając na parkiecie przeciwnika. Już po 11 dniach, podopieczni Jerzego Piwowara zyskają szansę na rewanż podczas spotkania II rundy Pucharu Polski.

W I rundzie krakowianie grali na wyjeździe z MKS-em Andrychów i nie mieli żadnych problemów z pokonaniem rywala. Zwycięstwo 3:0 (22, 18, 21) dało przepustkę do kolejnego etapu. Sanoczanie otrzymali wolny los, więc mecz z Hutnikiem rozpocznie pucharową batalię drużyny prowadzonej przez Piotra Podporę.

Mecz w Krakowie z 1. kolejki II ligi miał jednostronny przebieg, a goście byli zdecydowania lepszym zespołem, choć należy pamiętać, że przy odrobinie szczęścia Hutnik mógł postarać się o odwrócenie jego losów. Przypomnijmy, że w drugim secie sanoczanie przegrywali już 21:24. Mimo dużej straty potrafili wyrównać i wyprzedzić rywali podczas gry na przewagi. Biorąc pod uwagę ostatnie spotkanie z Wisłokiem Strzyżów, można stwierdzić, że siatkarze TSV powoli stają się specjalistami od zadań specjalnych. Kibice czekają na kolejne emocjonujące widowisko.

Awans do III rundy uzyska zespół, który wygra środowy mecz. W niej, zagra we własnej hali ze zwycięzcą spotkania Czarni Rząśnia – TKS Tychy.

ZOBACZ:

TSV Sanok ogrywa Hutnika Kraków bez straty seta. „Zespołowość to nasza siła” (FILM, ZDJĘCIA)

TSV Cellfast Sanok wygrywa z Wisłokiem Strzyżów 3:0. Niesamowite emocje w trzecim secie! (FILM, RETRANSMISJA)

Bilet normalny na to spotkanie kosztować będzie 8 zł, natomiast ulgowy 3 zł.