Żyć normalnie: Pomoc Fundacji Czas Nadziei (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Fundacja Czas Nadziei podejmuje kolejne kroki! Pomagają już kolejnej rodzinie, w której chorują dzieci. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału filmowego.

Fundacja Czas Nadziei podejmuje wciąż kolejne wyzwania i pomaga rodzinom, w których chorują dzieci. Rodziną Kinalów z Baligrodu Fundacja opiekuje się od maja 2013 roku. Agnieszka i Daniel mają trójkę dzieci. Weronikę, Pawła i Andrzejka. Weronika zachorowała na białaczkę limfo blastyczną mając 8 lat. Leczenie w klinice Onkologii Dziecięcej w Lublinie trwało ponad trzy lata. Wciąż jeszcze rodzice dojeżdżają z córką na badania kontrolne do kliniki co kilka miesięcy.

W czasie leczenia było wiele dramatycznych momentów. Weronika przeszła kilkanaście serii chemii. Zdarzało się wiele komplikacji. Kilka razy przebywała na OIOMie. Ostatecznie udało się wygrać z rakiem. Weronika wróciła do domu, szkoły i normalnego życia. Jednak wiele miesięcy życia między szpitalem, a odległym o kilkaset kilometrów domem ukrytym w dalekich Bieszczadach, nie pozostało bez wpływu na ich dalsze losy. Tak długi okres wyrzeczeń, niezaplanowanych wydatków, strachu o życie dziecka, niepewności i niezliczonych trudności wprowadził w rodzinę Kinalów ogromny chaos i ogromnie pogorszył i tak już trudną sytuację materialną.

Dlatego Fundacja Czas Nadziei podjęła próbę pomocy powrotu rodziny do normalnego życia…

Jeśli chcesz pomagać: www.czasnadziei.pl

żródło: materiały nadesłane

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."