STAL SANOK: Dwie bramki, mnóstwo sytuacji i czerwona kartka po brutalnym faulu SKRÓT MECZU (FILM)

LESKO / PODKARPACIE. Drugi mecz i druga wygrana. Piłkarze Geo-Eko Ekoball Stali Sanok pokonali Sanovię Lesko 2:0. Zwycięstwo niezbyt okazałe, patrząc na to ile okazji do zdobycia bramek mieli piłkarze z Sanoka. Mecz rozegrano na sztucznym boisku i to częściowo rozgrzesza podopiecznych Roberta Ząbkiewicza.

Spotkania na pewno miło nie będzie wspominał Damian Popowicz, który w 67. minucie musiał opuścić boisko, po brutalnym faulu Bogusława Czenczka.

stal

67 minuta spotkania. Bogusław Czenczek fauluje Damiana Popowicza. Piłkarz z Leska obejrzał za to zagranie czerwoną kartkę

Sanoczanie po dwóch kolejkach mają na swoim koncie 6 oczek, przy bilansie bramkowym 6:0. Przypomnijmy, że na inaugurację Żółto-Niebiescy pokonali Błękitnych Jasienica Rosielna 4:0. Kolejne ligowe emocje w niedzielę (16 bm.). Ekoball Stal Sanok na sanockich Wierchach podejmować będzie Leśnika Baligród. Goście, podobnie jak sanoczanie, mają na swoim koncie dwa zwycięstwa.

Sanovia Lesko – Geo-Eko Ekoball Stal Sanok 0:2 (0:1)
0:1 Hubert Ogrodnik 21`
0:2 Dawid Romerowicz 55`