Sukcesy sanockich sportowców. Złoty i trzy srebrne medale Anny Jasik

KRYNICA / MAŁOPOLSKA. Występ sanockich short-trackowców na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Krynicy należy uznać za bardzo udany. Ania Jasik, która triumfowała na dystansie 1000m zdobyła jeszcze srebro na 500, 1500m oraz w  wieloboju.

Tuż za podium, na 4 pozycji uplasował się dwukrotnie Sebastian Hydzik, który zakończył wielobój na 5 miejscu.  Sztafeta dziewcząt również otarła się o medal zajmując 4 miejsce w biegu na 2000m. Juniorki starsze Angela Miccoli i Magdalena Tymoczko wywalczyły odpowiednio 5 i 6 miejsce w punktacji wielobojowej. Skład uzupełniały Beata Stabryła i Julia Skrzeszewska zajmując miejsca 9 i 14. Dobra postawa podopiecznych trenerów Romana Pawłowskiego i Jana Mazura zaowocowała 3-cim miejscem w punktacji klubowej i wojewódzkiej.