REKLAMA
REKLAMA

8 powodów, dla których warto studiować elitarne Zarządzanie lotnictwem!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Chcesz studiować kierunek, który kształci jedynych w swoim rodzaju ekspertów? Marzy ci się praca w branży lotniczej, ale nie chcesz być pilotem? Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie jako jedyna w Polsce kształci studentów na elitarnych anglojęzycznych studiach Zarządzanie lotnictwem (Aviation Management)

. Partnerem studiów są linie lotnicze Lufthansa. Poznaj 8 powodów, dla których warto wybrać te studia. Numer 7 Cię zaskoczy!

1. WSIiZ jest jedyną uczelnią w Polsce, która kształci na tych elitarnych studiach. Znakomicie wpisują się one w potrzeby międzynarodowej branży lotniczej, którą doskonale reprezentuje podkarpacka Dolina Lotnicza skupiająca 90% polskiego przemysłu lotniczego. Wybierz te studia, a będziesz mieć PEWNOŚĆ fascynującej kariery zawodowej!

2. W trakcie nauki zdobędziesz wszechstronną wiedzę ekonomiczną, społeczną i prawną, niezbędną do pracy w szeroko pojętej branży lotniczej. Zostaniesz przygotowany do samodzielnego przeprowadzania analiz, rozwiązywania problemów ekonomicznych przedsiębiorstw, organizacji i instytucji lotniczych.

3. Dzięki znajomości języków obcych oraz wykorzystywaniu narzędzi informatycznych będziesz mógł swobodnie poruszać się po międzynarodowym rynku lotniczym.

4. Poznasz praktyków rynku lotniczego z całego świata. Będziesz pracować m.in. na symulatorze pracy menedżera linii lotniczej, nauczysz się też obsługi programu symulującego pracę lotniska ARCPort.

5. Aviation Management to również udział w badaniach organizowanych dla sektora lotniczego, specjalistycznych seminariach i konferencjach oraz nawiążesz międzynarodowe kontakty, które pomogą ci we właściwym kształtowaniu swojej ścieżki kariery.

6. Na mocy umowy podpisanej z jednym z największych przewoźników lotniczych w Europie – LUFTHANSĄ, w trakcie studiów będziesz kształcić się pod okiem międzynarodowych ekspertów z branży lotniczej.

7. Zajęcia specjalnościowe prowadzą międzynarodowi specjaliści z branży lotniczej, tacy jak prof. dr inż. Ulrich Desel, prof. dr Hansjohen Ehmer czy prof. dr Hans Arthur Vogel.

8. Wybierz elitarne studia, ucz się pod okiem międzynarodowych ekspertów i zostań jednym z nich. Przygotowaliśmy dla Ciebie miejsca na praktyki, o których inni mogą tylko pomarzyć. Jako student Aviation Management masz szansę realizować praktyki w firmach: Linie Lotnicze Lufthansa, Qatar Airlines, Polskie Linie Lotnicze LOT, Międzynarodowe Lotnisko Frankfurt Hahn, Port Lotniczy Rzeszów- Jasionka, Port Lotniczy Kraków – Balice, MTU Engines Polska, WSK PZL Rzeszów S.A., Aviation Intelligence, Menzies Aviation plc, TUV Nord Polska S.A.

Konkurs: wygraj bezpłatne studia na Zarządzaniu lotnictwem

Od 13 czerwca do 10 lipca 2016 roku Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie przyjmuje zgłoszenia do konkursu „Gra o studia na Aviation Management”. Autor najlepszej pracy w języku angielskim dotyczącej środków bezpieczeństwa na najbliższym lotnisku wygra 100 proc. zniżki na pierwszy semestr studiów na tych elitarnych, jedynych w Polsce studiach. Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają zniżki na pierwszy semestr studiów w wysokości 50 proc. czesnego. Jest o co walczyć, bo oprócz tego, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania jako jedyna uczelnia w Polsce kształci specjalistów od Zarządzania lotnictwem, to partnerem kierunku jest niemiecka Lufthansa.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest posiadanie statusu ucznia szkoły ponadgimnazjalnej i najpóźniej w dniu zakończenia konkursu mieć ukończone 18 lat. Prace na temat „Is Aviation world safe nowadays? Present your opinion based on the security level and security measures at your regional airport” należy przesyłać poprzez stronę www.formularz.wsiz.pl/aviation-management do 10 lipca 2016 roku. Jedynym ograniczeniem jest objętość eseju – nie można przekroczyć progu 15 000 znaków (wraz ze spacjami).

Przekonaliśmy Cię do studiowania na Aviation Management? Masz jeszcze wątpliwości? Przeczytaj więcej: wsiz.rzeszow.pl/aviation.

Tekst sponsorowany

04-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook