Derby Podkarpacia dla TSV! Sanoczanie jedną nogą w finale

JAWORZNO / ŚLĄSK. W drugim dniu półfinału o wejście do I ligi siatkarzy doszło do pojedynku derbowego pomiędzy Sanokiem i Niebylcem. Drużyna TSV Mansard TransGaz-Travel okazała się lepsza od rywala zza miedzy wygrywając bez straty seta. Sanoczanie są jedną nogą w finale.

KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec – TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok 0:3 (-17, -18, -31)

Raf-Mar: Wiczkowski, Pszonka, Matuła, Podulka, Kozdroń, Kwiecień, Głód (libero) oraz Zieliński, Sąpór, Jakóbski, Procanin. Trener: Frączek.

TSV: Przystaś, Gąsior, Łaba, Rusin, Kusior, Gnatek, Dembiec (libero) oraz Kosiek, Soja, Jakubek, Kalandyk. Trenerzy: Podpora, Płonka.

Transmisje na żywo realizuje klub TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok

Sponsorem głównym bezpośredniej relacji z meczu TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok – KS SMS Naobus Raf-Mar Niebylec był klub TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok. Sponsorem była firma Raf-Mar.

12074868_897396193649546_2234347062314447739_nFoto: Maciej Jakubek. Archiwum

W drugim meczu dnia MCKiS Jaworzno ograł MKS Andrychów 3:0 (21, 13,

Tabela:

1. TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok – 2 mecze, 4 punkty, 6:1 sety, 180-150 małe punkty
2. MCKiS Jaworzno – 2 mecze, 3 punkty, 4:3 sety, 170-142 małe punkty
2. KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec – 2 mecze, 3 punkty, 3:4 sety, 161-178 małe punkty
4. MKS Andrychów – 2 mecze, 2 punkty, 1:6 sety, 131-172 małe punkty

Do turnieju finałowego awansują dwie najlepsze drużyny turnieju w Jaworznie.

Harmonogram dalszych gier:

24 kwietnia (niedziela) – Hala Widowiskowo – Sportowa MCKiS ul. Grunwaldzka 80.

11.00 MKS Andrychów – KS SMS Neobus Raf–Mar Niebylec

30 minut po zakończeniu pierwszego meczu TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok – MCKiS Jaworzno

12045633_897397993649366_6659817178187509228_oFoto: Maciej Jakubek. Archiwum

Transmisje na żywo z turnieju półfinałowego można śledzić tutaj:

SIATKÓWKA: Koniec rywalizacji chłopców. Do gry przystąpią mężczyźni! Półfinał w Jaworznie (FILM, TRANSMISJA LIVE) – oba mecze pierwszego dnia oraz spotkania z udziałem TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok w sobotę i niedzielę.

Sponsorem i realizatorem transmisji na żywo z udziałem zespołu z Sanoka jest klub TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok.

Transmisje meczów Jaworzno – Andrychów oraz Niebylec – Andrychów przeprowadzi MCKiS Jaworzno.

Sanoczanie wygrywają z Andrychowem 3:1 i obejmują prowadzenie w półfinale!