Sanoczanie wygrywają z Andrychowem 3:1 i obejmują prowadzenie w półfinale!

JAWORZNO / ŚLĄSK. W pierwszym meczu turnieju półfinałowego o wejście do I ligi siatkarze TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok pokonali MKS Andrychów 3:1. Odniesiony rezultat dał zwycięzcy grupy 6. prowadzenie w zawodach. Dziś arcyważne spotkanie z Neobusem Raf-Mar Niebylec.

MKS Andrychów – TSV Mansard Trans-Gaz Travel Sanok 1:3 (-25, 20, -15, -19)

MKS: D. Syguła, Gawina, Kozłowski, Gaweł, Munik, Żłobecki, Guzdek (libero) oraz Mamica, Maryon, Kolonko, Polak. Trenerzy: Legień, Rupik.

TSV: Przystaś, Gąsior, Rusin, Łaba, Gnatek, Kusior, Dembiec (libero) oraz Kosiek, Kalandyk, Jakubek, Soja. Trenerzy: Podpora, Płonka.

12043230_897397870316045_5243176121060868327_nFoto: Maciej Jakubek. Archiwum

W pierwszym meczu zawodów KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec pokonał gospodarza MCKiS Jaworzno 3:1.

MCKiS Jaworzno – KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 1:3 (15, -19, -27, -24)

MCKiS: M. Syguła, Stącel, Soroka, Borończyk, Schmidt, Olszowski, Warchoł (libero) oraz Zawadzki, Gruszowski, Płatek. Trener: Łoziński.

Raf-Mar: Wiczkowski, Pszonka, Podulka, Matuła, Kozdroń, Kwiecień, Głód (libero) oraz Zieliński, Procanin, Jakóbski. Trener: Frączek.

Tabela:

1. TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok – 1 mecz, 2 punkty, 3:1 sety, 97-84 małe punkty
2. KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec – 1 mecz, 2 punkty, 3:1 sety, 95-95 małe punkty
3. MCKiS Jaworzno – 1 mecz, 1 punkt, 1:3 sety, 95-95 małe punkty
4. MKS Andrychów – 1 mecz, 1 punkt, 1:3 sety, 84-97 małe punkty

Do turnieju finałowego awansują dwie najlepsze drużyny turnieju w Jaworznie.

Harmonogram dalszych gier:

23 kwietnia (sobota) – Hala Widowiskowo – Sportowa MCKiS ul. Grunwaldzka 80.

17.00 KS SMS Neobus Raf–Mar Niebylec – TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok

30 minut po zakończeniu pierwszego meczu MCKiS Jaworzno – MKS Andrychów

24 kwietnia (niedziela) – Hala Widowiskowo – Sportowa MCKiS ul. Grunwaldzka 80.

11.00 MKS Andrychów – KS SMS Neobus Raf–Mar Niebylec

30 minut po zakończeniu pierwszego meczu TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok – MCKiS Jaworzno

12045633_897397993649366_6659817178187509228_oFoto: Maciej Jakubek. Archiwum

Transmisje na żywo z turnieju półfinałowego można śledzić tutaj:

SIATKÓWKA: Koniec rywalizacji chłopców. Do gry przystąpią mężczyźni! Półfinał w Jaworznie (FILM, TRANSMISJA LIVE) – oba mecze pierwszego dnia oraz spotkania z udziałem TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok w sobotę i niedzielę.

Sponsorem i realizatorem transmisji na żywo z udziałem zespołu z Sanoka jest klub TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok.

Transmisje meczów Jaworzno – Andrychów oraz Niebylec – Andrychów przeprowadzi MCKiS Jaworzno.