Siatkarskie emocje w PWSZ w Sanoku. II LO wygrywa turniej na 15-lecie uczelni (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Z okazji 15-lecia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku, w Centrum Sportowo-Dydaktycznym odbył się I Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej z udziałem gospodarzy oraz uczniów szkół średnich z: Sanoka, Brzozowa, Leska i Nowosielec. Zwyciężyło II Liceum Ogólnokształcące w Sanoku. Zapraszamy do obejrzenia relacji video.

Pierwsza sportowa impreza zorganizowana w ramach Jubileuszu 15-lecia PWSZ w Sanoku – Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej – już za nami. W turnieju, który miała miejsce w Centrum Sportowo-Dydaktyczneym PWSZ Sanok, oprócz reprezentacji AZS PWSZ Sanok wzięło udział osiem drużyn reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne z Sanoka i miast sąsiadujących, tj.: I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku, Zespół Szkół nr 1 im. Karola Adamieckiego w Sanoku, Zespół Szkół nr 2 im. Grzegorza z Sanoka w Sanoku, Zespół Szkół nr 3 im. W. Lipińskiego i M. Beksińskiego w Sanoku, Zespół Szkół Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Brzozowie, Zespół Szkół Leśnych w Lesku,   Zespół  Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej w Nowosielcach.

Zwyciężyła drużyna II LO w Sanoku, drugie miejsce wywalczył zespół ZSE w Brzozowie, na trzecim stopniu podium stanęła reprezentacja I LO w Sanoku. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, wszystkim drużynom  dziękujemy  za udział, sportową rywalizację i dobrą zabawę.