Zabawa sylwestrowa w Sanoku. Koncert na żywo, życzenia, dyskoteka!

27-12-2016

SANOK / PODKARPACIE. Sylwestrowa zabawa na Rynku w Sanoku rozpocznie się o godzinie 22. Na początku będzie można wczuć się w rytmy muzyki elektronicznej proponowanej przez DJa. Około godziny 22:45 na scenie pojawi się Norbi z zespołem.

Tuż przed północą, gospodarz miasta Tadeusz Pióro złoży mieszkańcom życzenia. W pierwszych sekundach 2017 roku rozpocznie się pokaz sztucznych ogni. Wspólne świętowanie potrwa do około 1.

Włodarze miasta serdecznie zapraszają wszystkich sanoczan do wspólnej zabawy. Nad bezpieczeństwem imprezowiczów będą czuwali ochroniarze, policjanci i strażnicy miejscy. Należy pamiętać, aby w odpowiedni sposób korzystać ze środków pirotechnicznych.

sylwesterNORBI – KOBIETY SĄ GORĄCE

NORBI – ROZKOŁYSZ SIĘ

Komentarzy: 17 do “Zabawa sylwestrowa w Sanoku. Koncert na żywo, życzenia, dyskoteka!”

 1. coś się dzieje pisze:

  ostatnio coraz więcej imprez w Sanoku

 2. troll pisze:

  ponoć gdy titanic tonął, to orkiestra grała do końca :D

 3. taki jeden pisze:

  Jak to ze sceny będzie składał życzenia.
  Miał to robić ze starego biurka bo poprzednik za dużo z przyczepę płacił w poprzedniej kadencji.

 4. nie chwal dnia przed zachodem słońca... pisze:

  A oni już się pochwalili – TO JEDNA Z NAJLEPSZYCH IMPREZ NA PODKARPACIU.
  Kto wypuszcza w eter takie dyrdymały…? Sądząc po zaproszonej „gwieździe” będzie to kicz, a takie przechwałki to tylko pożywka dla spragnionych sukcesu, którego cały czas nie widać….

 5. dziwisz pisze:

  portret posła tylko do nowego roku wisi w nagłówku czy do ruskich świąt też ?

 6. Gg pisze:

  Ale jesteście porąbani w tym sanoku i same dałny

 7. z Sanoka pisze:

  jaka władza taka „gwiazda”…..

  • jer pisze:

   coś w tym jest, bo za poprzedniej były takie „gwiazdy” jak model i modelinka, dj marco czy wańka wstańka (co kolwiek by to było) – teraz jest lepiej co dobrze świadczy o nowej władzy.

  • Dlacz pisze:

   Masz rację, za poprzedniej władzy na jakieś imprezie w lecie tak jakaś gwiazda dawała czadu że tylko trzech żuli tańczyło przed sceną reszta rozeszła sie do domów

 8. @Dlacz pisze:

  A jednym z tych trzech żuli byłeś ty!!!

 9. zdziwiona pisze:

  Bardzo ciekawa sprawa … UM Sanoka przyznaje się publicznie do organizowania tej imprezy. W zeszłym roku zstałam dość poważnie poparzona racą puszczoną w tłumie przez uczestników. Po zwróceniu sie o odszkodowanie zostałam poinformowana że nie była to impreza masowa organizowana przez UM. W warunkach ubezpieczenia UM są wyłączenia na każdą ewentualność , tak naprawdę nawet jeżeli ktoś został by zabity na tej imorezie Urząd Miasta jest „chroniony”. Proponuję uważać !!!

 10. @jer pisze:

  Masz rację. I co i wańka wstańka czy inne były ok? Może Norbi nie jest jakaś gwiazdą ale w porównaniu do poprzednich to mega gwiazda.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.