BESKO: Mieszkańcy po raz czwarty odegrali Misterium Męki Pańskiej (ZDJĘCIA)

11-04-2017

BESKO / PODKARPACIE. Mieszkańcy gminy Besko po raz czwarty wyszli na scenę Gminnego Ośrodka Kultury i zaprezentowali Misterium Męki Pańskiej. Inscenizacja cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem.

Niedziela Palmowa jest wstępem do Wielkiego Tygodnia poprzedzającego Wielkanoc. To także czas, kiedy wspominamy wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat.

Już po raz czwarty mieszkańcy Beska i okolic weszli na scenę Gminnego Ośrodka Kultury, aby odegrać Misterium Męki Pańskiej.

Na kwadrans przed planowaną premierą sala została wypełniona po brzegi. Na widowni zgromadzili się licznie nie tylko znajomi i bliscy aktorów, ale także mnóstwo osób, które chciały wejść w klimat rozpoczynającego się Wielkiego Tygodnia.

Organizatorzy dziękują publiczności, za liczne przybycie oraz wszystkim tym, którzy tak ochoczo odpowiedzieli na propozycję wzięcia udziału w Misterium, zarówno na scenie w roli aktorów jak i za kulisami jako opieka techniczna przedsięwzięcia.

źródło: GOK Besko
foto: GOK Besko/fb

Komentarzy: 9 do “BESKO: Mieszkańcy po raz czwarty odegrali Misterium Męki Pańskiej (ZDJĘCIA)”

 1. aranżer pisze:

  Mieszkańcy przedstawiają misteria a co robią księża?-zbierają tacę.To wygląda strasznie na tym siwym tle.

 2. @aranzer pisze:

  Trza ci bylo KMIOTKU isc na ksiedza – tez zbieralbys tace!!!!

 3. XXX pisze:

  do aranżer- Jak piszesz siwe tło,trochę wyobraźni,wydaje mi się że wszystkie te seny odbywały się w nocy, więc jakie miało być, czerwone??? A księża są bardzo „zapracowani”.

 4. nie poszedł na księdza, chodzi do ksiedza pisze:

  Księża tak pracują,że jeden grubszy od drugiego.Msze nie odprawiają z pamięci tylko z książek(mszałów)klepiąc te same wersety.W kazaniach to bajki tworzą.Im zacofana wieś tym bardziej podniesiony głos.

 5. Marszałek IV RP Bartłomiej Misiewicz pisze:

  a upamiętnienie Smoleńska gdzie?!
  zdrajcy u agenty!!!

  • @wyborco IMBECYLU pisze:

   Dwoisz i troisz sie na forum pod roznymi pseudonimami a jedno GW..no ci z chamskie mordy wychodzi ty po-dly po-tomku ubeka

 6. katolik pisze:

  Zachowujecie się tak samo obludnicy, droga krzyżowa nadal się powtarza.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.