BESKO: Pogorzelec z Poręb potrzebuje pomocy

03-10-2017

BESKO / PODKARPACIE. Urząd Gminy Besko w imieniu pogorzelca z Poręb, który w pożarze w minioną sobotę stracił zabudowania gospodarcze.

- W imieniu Pana Adama Rajchla mieszkańca sołectwa Poręby, którego zabudowania gospodarcze spłonęły w pożarze w dniu 23 września zwracamy się do wszystkich rolników z gminy Besko o wsparcie w postaci deklaracji dostarczenia paszy dla ocalałych zwierząt – apelują włodarze gminy Besko.

Najpotrzebniejsze będą pasze objętościowe – siano, słoma oraz ziemniaki. Obecnie potrzebne są jedynie deklaracje wsparcia poszkodowanego gospodarstwa, ze względu na brak możliwości przechowywania pasz w spalonych doszczętnie zabudowaniach.

Osobą do kontaktu w sprawie jest Jan Jaślar, nr telefonu: 782992563

Każda pomoc jest nieoceniona.

poreby pozar

Komentarzy: 11 do “BESKO: Pogorzelec z Poręb potrzebuje pomocy”

 1. fdrfd pisze:

  co tam dzisiaj na Solinie było

 2. Henryk pisze:

  Co cię solina obchodzi to jest Besko

 3. cichy pisze:

  ktory raz rodzinca pogorzelcow juz stracila dom w pozarze? cos mi tu nie pasuje…nonstop pogorzelcy ze spalonym domem, zbiorkami…naciagaja na kase?

  • Do cichego pisze:

   Jak bym wiedzial kim jestes to bym Ci grosza nie dal zlamanego . Obys Ty nie potrzebowal pomocy. Zycze Ci zebys stracil cos w pozarze I tez napisze . Naciaganie na kase. … co za czlowiek !!!!….

 4. ww pisze:

  do cichy- ciebie nie naciągną bo ty i tak nic nie dasz debilu

 5. RONALD FARIS pisze:

  Witam serdecznie,

  Jestem Pani Jessica GOMEZ z Chile Szukam pożyczki od kilku lat Byłem 6 razy ofiarą oszustwa z fałszywymi pożyczkodawcami, którzy mają mnie rune, próbowałem samobójstwo z powodu nich. Ponieważ miałem dług i rachunki do zapłaty. Myślałem, że to już koniec, nie mam już poczucia życia.
  Ale na szczęście widziałem zeznania złożone przez wielu ludzi na temat Pana RONALDA FARISA Z WIN TRUST MORGAGE, więc skontaktowałem się z nim, aby uzyskać moją pożyczkę w celu rozliczenia długów i zrealizowania mojego projektu. To z panem RONALDEM FARISEM z WIN TRUST MORGAGE, że życie uśmiechnął się ponownie, jest królowa prostych prostych i bardzo wyczerpujących.
  Jeśli potrzebujesz finansowania; Pożyczki osobiste, refinansowanie pożyczek, pożyczki dla inwestorów, kredyty samochodowe, pożyczki konsolidujące zadłużenie, pożyczki biznesowe, pożyczki zagraniczne w ramach każdego projektu pomogą Ci je zrealizować i wspierać finansowo.

  RONALD FARIS
  NUMER WHATSAPP: +15186011323
  ADRES E-MAIL —– [dporterwintrustmortgage@outlook.com]
  ZYSK TRANS MIESZKANIA

 6. hedon pisze:

  Poręby co to za dziura? Pierwszy raz słyszę

 7. Grzegorz 44 pisze:

  Co to jest za gówno!!Kto to siedzi za tą klawiaturą i wypisuje takie bzdury!! Chodzi mi oczywiście o komentarze!! Pogorzelec, to nie jest nazwisko, tylko ktoś SPALONY, Określa się tak nazwą wszystkich tych, którzy utracili coś, w wyniku pożaru i spalenia!! Stwierdzenie, że ktoś podpalił sobie gospodarstwo i dobytek, by wyłudzić kasę- to łagodnie pisząc-wielka żenada.RONALD FARIS- pomyliłeś działy!!Takie bzdurne reklamy to calkiem gdzie indziej. Myślmy co piszemy. Może czasem nie warto zasiadać za klawiaturą. Pozbawienie dobytku przez klęski żywiołowe to wielka tragedia. Widzimy co się dzieje w Polsce- powodzie, wiatry. Cieszmy się, że mieszkamy w takim regionie, że nas to omija.

 8. Jan Sebastian Buch pisze:

  Kolejny nieubezpieczony?

 9. ASterix pisze:

  Którędy,którędy droga na Poręby,bo mi obiecała Porębianka gęby… la,la,la
  a dała,dała i to nie roz :-)

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.