BIESZCZADY: 50-latek odpowie za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Mężczyzna trafił do aresztu

09-01-2017

JURECZKOWA, BIESZCZADY / PODKARPACIE. Ustrzyccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało kilka dni temu znaleziono w kałuży krwi, w jego domu w Jureczkowej. Za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem odpowie 50-letni mężczyzna. Tymczasowo trafił do aresztu.

O zdarzeniu policjanci zostali powiadomieni we wtorek około godz. 14. W domu w Jureczkowej ujawniono ciało 64-letniego mężczyzny. Pod nadzorem prokuratora policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza zabezpieczyła ślady. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do dalszych badań. Funkcjonariusze już w tym samym dniu ustalili i zatrzymali trzech znajomych mężczyzny w wieku 41, 50 i 54 lat, którzy mogli mieć związek ze sprawą. Wszyscy to mieszkańcy powiatu bieszczadzkiego. W chwili zatrzymania byli trzeźwi.

policja ustrzyki

Wstępnie ustalono, że w trakcie spotkania, na którym pili alkohol, doszło do nieporozumienia pomiędzy ofiarą, a zatrzymanym 50-latkiem. To właśnie on usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Drugi z mężczyzn, 54-letni, usłyszał zarzut poplecznictwa. Wobec niego prokurator zastosował dozór policji. 41-latka po przesłuchaniu zwolniono.

W czwartek Sąd Rejonowy w Lesku rozpatrzył wniosek prokuratora i zastosował wobec podejrzanego 50-letniego mieszkańca powiatu bieszczadzkiego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.

W tej sprawie prowadzone jest śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lesku.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne
foto: archiwum KPP Ustrzyki

PORCELANOWY ZAKĄTEK

Komentarzy: 13 do “BIESZCZADY: 50-latek odpowie za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Mężczyzna trafił do aresztu”

 1. Patola sanocka pisze:

  Patola sanocka. Czemu mnie to nie dziwi?

 2. Anonim pisze:

  Powiertrze bieszczadzkie prowokuje tez i zabojstwa??? Wpierw okolice Brzozowa, terza nastepne. Czy ludziom przewraca sie w glowach!!!!!! Ile nienawisci, musza miec w sercach, ABY odebrac zycie drugiemu czlowiekowi….

 3. Wyborca sympatyczny pisze:

  RBR i wszystko jasne.

 4. sanocky pisze:

  Masakra. Ludziom sie głowach przewraca…

 5. Nie ma strach ani przed prawem ani karą pisze:

  Pijaczki już tak mają.Problem w tym,że zakłady karne będą miały wielu zabójców a my ich na utrzymaniu. Wyroki są za łagodne a odbywanie kary ekskluzywne.Synalki osób uposażonych praktycznie wszyscy są niepoczytalni. Spóła! lekarze- sędziowie -prokuratorzy.Honor wielu tych osób poszedł w nie byt.

 6. I to nie straszne pisze:

  Na razie nie groźny psychol wyborca.

 7. gość pisze:

  A w Ustrzykach ta bidna komenda jeszcze hula? Przecież tam nie ma komu robić. A pani z łobozewa kiedy idzie na emeryturę? Taż to już czas!

  • Pozdrawiam serdecznie ! pisze:

   Odczep się od Pani kiedyś podpier.. ,mnie strażaki inaczej”straszaki” na granicy w Krościenku jeden dzień przegapiłem podbić przegląd pomimo wszelkiej sprawności samochodu nie pomogły tłumaczenia wspaniałym ,że podjadę do Ustrzyk i wszystko będzie okey a cymbał średniego stopnia jak głodny zupak mówi ,że musi to przekazać policji w pięknej współpracy, musiałem czekać i po oddaniu paszportu i dowodu rejestracyjnego tej Pani a ona mnie udałem się do Ustrzyk podbito przegląd. zgłosiłem się na komendę i zostałem grzecznie obsłużony bez konsekwencji.Takich policjantów nam potrzeba !!.

 8. Marecki pisze:

  To wszystko przez PIS

 9. niepelnosprawny,org pisze:

  co tam sie działo, słyszałem o rodzinie tego nazwiska, ze byli od wielu lat w Bieszczadach, od przed 2 wojny swiatowej …

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.