BIESZCZADY: Jechał zygzakiem, wymusił pierwszeństwo. Miał ponad 2 promile

16-03-2017

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Policjant ruchu drogowego w Ustrzykach Dolnych, jadąc do służby, zatrzymał 51-letniego kierowcę, który swoją jazdą stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Okazało się, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.


Do zdarzenia doszło w wczoraj przed godz. 12. Policjant ruchu drogowego ustrzyckiej komendy jechał do służby, gdy w Ustrzykach Dolnych na ul. Fabrycznej zobaczył pojazd, który wymusił pierwszeństwo, a styl jazdy kierowcy wskazywał, że może znajdować się pod wpływem alkoholu. Kierujący jechał tzw. zygzakiem. Funkcjonariusz, mając na uwadze bezpieczeństwo innych użytkowników drogi, wyprzedził samochód i zajechał mu drogę, zmuszając go do zatrzymania się.

Wezwany na miejsce patrol sprawdził stan trzeźwości mężczyzny. Okazało się, że 51-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego kierował mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Za popełniony czyn odpowie przed sądem.

Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o powstrzymywanie się od spożywania alkoholu i jazdy pod jego wpływem. Ryzyko spowodowania wypadku przez kierującego pod wpływem alkoholu jest duże i często staje się przyczyną wielu tragedii.

1

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

Komentarzy: 8 do “BIESZCZADY: Jechał zygzakiem, wymusił pierwszeństwo. Miał ponad 2 promile”

 1. xxx pisze:

  51-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego kierował mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

  RBR i wszystko jasne.

  • ? pisze:

   Umiesz czytać?

  • Zzz pisze:

   naucz czytac sie ze zrozumieniem… Widzisz zeby bylo gdzies napisane ze z powiaru RBR ??? Podstawówka sie kłania…

   • KSU pisze:

    Po co go karmicie? Jak ze zwierzęciem trzeba, nie dasz mu komentarza do jego wypocin to sobie pójdzie dalej. Szkoda waszych nerwów na marnego prowokator.

  • Tak tylko pytam pisze:

   Czy to znów pierwszy wpis kogoś z portalu, by podbić statystykę wejść? Nie wierzę, że można uprawiać tak rynsztokowe dziennikarstwo. Nie może to być ktoś z portalu, tutaj pracują sami prawi ludzie i sprawiedliwi dla innych, nie obrażający nawet wrogów.

 2. RSA pisze:

  Ze zrozumieniem mieszkaniec powiatu Brzozowskiego to nie jest RBR?

 3. RSA pisze:

  Mógł „prowadzić”o ile w tym stanie jest to możliwe RBI może RLS. Ale w duszy to Red Bull Racing

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.