BIESZCZADY: Raby odnalazł 21-latka. Chłopak miał objawy hipotermii (ZDJĘCIA)

16-02-2017

BIESZCZADY / PODKARPACIE. W środę około 21.30 bieszczadzcy goprowcy zostali zadysponowani przez leską komendę policji do poszukiwań 21-latka chorego na schizofrenie.

Mężczyzna około 21.00 opuścił sanatorium uzdrowiskowe i udał się w nieznanym kierunku. O godzinie 2.00 pies Raby ze swoim przewodnikiem odnaleźli nieprzytomnego chłopaka z objawami hipotermii. Po zaopatrzeniu został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego – Polańczyk i przetransportowany do szpitala w Lesku.

W akcji wzięło udział 8 Policjantów, 14 Strażaków OSP, 2 funkcjonariuszy Straży Granicznej w tym przewodnik psa Batona.

źródło: GOPR Bieszczady/fb

Komentarzy: 6 do “BIESZCZADY: Raby odnalazł 21-latka. Chłopak miał objawy hipotermii (ZDJĘCIA)”

 1. Robo pisze:

  Wielki szacun dla psiaka.

 2. widz pisze:

  Szybka akcja brawo i znowu przyjaciel człowieka górą
  Dlatego pamiętajcie jest zima zadbajcie o swoje psy i koty aby miały ciepło i ciepłą strawę w misce. Pamiętajcie również o bezdomnych psach i kotach jeżeli sam nie jesteś w stanie ich przygarnoć to powiadom odpowiednie służby o wałęsających się zwierzętach

 3. Hamuj litościwy pisze:

  Pies ma węch od pochodzenia a ty miej głowę od myślenia.Bez treningu mózgowego jesteś mało przydatny tak samo wałęsające się psy i koty które fetorem,zakażają i brudzą środowisko roznoszą insekty i zarazki .Jak nadepniesz na one po nich to babcia Kargulowa mawiała ,że wróży to zostaniem sołtysem, gajowym lub starostą a nawet burmistrzem.Gdy to by się stało w stoczni to mógłbyś zostać nawet prezydentem Bolkiem.noblistą przy boku KODziarzy.

 4. driver pisze:

  To samo można powiedzieć o ludziach, od których czuć fetor. Zakażają i brudzą środowisko. I czasem jeszcze nasrają do fontanny miejsko-powiatowej.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.