BORYS BUDKA W KROŚNIE: “Wkrótce może się okazać, że państwo nie istnieje nawet teoretycznie” (FILM, ZDJĘCIA)

18-06-2017

PODKARPACIE. Borys Budka, były minister sprawiedliwości w rządzie Platformy Obywatelskiej gościł w Krośnie. Salę Pałacu Polanka szczelnie wypełnili mieszkańcy miasta i regionu. Tematem przewodnim było postawione pytanie “Czy Polska jest jeszcze państwem prawa”?

W spotkaniu uczestniczyli ponadto posłowie Platformy Obywatelskiej: Joanna Frydrych oraz Zdzisław Gawlik, były sekretarz stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa.

Źródło: tvKrosno.pl

PORCELANOWY ZAKĄTEK IZMIR

Komentarzy: 30 do “BORYS BUDKA W KROŚNIE: “Wkrótce może się okazać, że państwo nie istnieje nawet teoretycznie” (FILM, ZDJĘCIA)”

 1. donek pisze:

  Czy ktoś obliczył jaka była średnia wieku na sali? Starzy komuniści, których w Krośnie nigdy nie brakowało. Zawsze było ich w tym wieku od gradobicia bo mieli siłę żeby wypchać Gomułkę do koryta. Pewnie byli też i tacy, którzy w jesieni stracą swoją duże sbeckie emerytury!No cóż budka pewnie nie mówił jak pomóc uczciwym obywatelom ale tylko i wyłącznie co zrobić żeby POwrócić do koryta i dalej tuszować pełowskie afery!

  • Józef Bąk pisze:

   Z ich emerytur mamy 500+ :)

   • Anonim pisze:

    Skad ta pewnosc? Od zlodziejskich mafiozow NIC nie dostaniesz!

   • Polak bardzo mały pisze:

    my z Jarkiem jesteśmy już w królestwie bożym nawet teoretyczne państwo nam nie straszne

  • AbcA, pisze:

   Jakie osiągnięcia miał Budka jak był ministrem sprawiedliwości?Gdzie był jak sitwa z po robiła geszefty w knajpce u sowy?Takiej „demokracji”jaka była za waszych nierzadow dla agentów i złodziei nikt nie chce platfuski

   • Andrzej pisze:

    Dokładnie. Powrót za wszelką cenę do koryta w państwie teoretycznym, to jest teraz w głowie totalnej opozycji.

   • Sanok OK pisze:

    Proponuję zgłosić te afery do prokuratury.

 2. Bajlandia pisze:

  Posłuchać Borysa Budki i – umrzeć ze śmiechu…

 3. esanik pisze:

  Dlaczego mnie nie dziwi widok na sali jak jest PO ludzi 65+?

 4. jackowski pisze:

  Słyszałem,że PO spotkaniu dawali darmowe pampersy uczestnikom.Co takie wodogłowie mogło splatać pierdoły,zapewne marzy im się powrót do koryta?

 5. Kocham PO pisze:

  Uwielbiam PO bo nic tak nie wkur….pisowcow jak dobry platformiarz.Oby wiecej takich spotkan i takich pan jak Joanna Frydrych (niezla figurka )

 6. MAK pisze:

  PANIE BUDKA WRACAJ PAN Z KĄD PRZYJECHAŁEŚ,WON.

 7. proponuję pozbawić immunitetów sedziów z nadkasty oraz sędziów zwykłych pisze:

  jakie masz wykształcenie ?

 8. essa pisze:

  Proszę tym wszystkim ludkom dać po imigrancie albo najlepiej kilku

 9. Krosno na odludziu. pisze:

  Borys oparł swój bełkot na wydarzeniu policjantów.Popapraniec czepił by się nawet suchej nitki aby skrytykować wszystko co PIS -owskie może być.Czy to wszyscy w Krośnie z obecnie elit zagubionych.Jakie zapadały wyroki ,przez kogo orzekane za jego czasów ,że społeczeństwo che diametralnych zmian w tym względzie.(7- dmiu sędziów PO orzeka a oni nie chcą tego zaakceptować on się z tym nie godzi) !.Czym się różni Frydrych od Łukaciejewskiej to agentki rudego śpiewają na jedną nutę.Starych i łysych jeszcze się paru znajdzie i to pokrzywdzonych przez zmianę ! oni dobrze pamiętają swoją demokrację jak Muzgała( coś tam było ale bardzo kulturalnie i z poszanowaniem? ale gazów ,pałek,Kajdanek i innych niecnych czynów a wcześniej zbrodni.Po wyłysieniu takiego łba podobno i skóra zejdzie.Jak sądy nie będą się kierować polityką partii i prywatnych bogatych interesów to wtedy można uznać ,że są nie zależne a do tego jeszcze daleko !Mowa małpy jest nie zrozumiała a gesty to za mało !.

 10. 0t co? pisze:

  Pani Frydrych dobra dla Araba taliba i tak kazał by jej założyć burkę.Pochodzi z kraju niewiernych po czym uczynił by kęsim.

 11. hahaha pisze:

  tani lans partii oszustow odstawionych NA ZAWSZE OD KORYTA.

 12. Sanok OK pisze:

  Generalnie po wpisach łatwo odczytać jaki jest poziom intelektualny zwolenników jednej partii.

 13. Rsa pisze:

  PALEC POD BUDKE BO ZA MINUTKE ZAMKNA JUZ BUDKE.POpaprance

 14. BIES pisze:

  A co to za „butka” ? wie ktoś moze????

 15. tusek pisze:

  Premier Holandii Mark Rutte: Zazdrościmy Polsce jej świetnych wyników gospodarczych. Biedna opozycja. Jak nie idzie, to nie idzie. POwcy myślą tylko jak POwrócić do żłobu….bo jak tu będzie wyżyć za 2000 zł sbekom a i trzeba się zabrać do pracy, do tego „specjalna kasta” będzie musiała orzekać zgodnie z prawem, a i TK już nie da się naginać na swoją stronę…..i kolega aaaaaadddddaaaammmm będzie zmuszony zamknąć wasz biuletyn POpagandowy, a co jeszcze najgorsze ludzie są za tym zaściankowym pisem i jak tu żyć kiedy nie wolno jeść ośmiorniczek i pić wódki na koszt państwa, przecież pełowskie POdniebienia przyjmowały taki POkarm. Do tego do pracy duszpasterskiej biorą kazia sowę od przyjaciół…..tragedia! Do tego prawda wyszło na jaw, że Wałęsa to TW Bolek. Tylko patrzeć jak odkryją machloje w Amber Gold i POprostu winni PÓjdą siedzieć! Jak żyć!? Jak żyć!? Kiedy odebrali koryto!? Tylko siedzieć i kwiczeć! Jedyna szansa w unijnym lewactwie!

 16. Cros pisze:

  Czy ta budka jest dla prochów PO?

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.