DĄBRÓWKA: Nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do kolizji (ZDJĘCIE)

25-09-2017

SANOK DĄBRÓWKA / PODKARPACIE. W Sanoku na Krakowskiej około 11.30 doszło do kolizji. Kierujący KIA nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu oplowi i doprowadził do zderzenia.

Jak ustaliła sanocka policja kierujący samochodem osobowym KIA wyjeżdżając z ulicy Władysława Lisowskiego na Krakowską nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu oplem i doprowadził do zderzenia.

W kolizji nikt nie ucierpiał, a wszyscy uczestnicy byli trzeźwi.

Jak informuje policja utrudnienia były nieznaczne, a jezdnia została szybko uprzątnięta.

Clipboard01

 

foto: nadesłane przez czytelnika

PORCELANOWY ZAKĄTEK IZMIR

Komentarzy: 14 do “DĄBRÓWKA: Nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do kolizji (ZDJĘCIE)”

 1. Pozdrawiam szczęśliwych pisze:

  Kierujący KIA miał takie prawo jak moja stara do numeru alarmowego w telefonie tam kolizja i u mnie kolizja wszędzie zostało szybko pozamiatane.W drugim przypadku trochę ucierpiał od osób serdecznych jednak nie wymaga leczenia szpitalnego.

  • Kris.art pisze:

   Czytałem twoje wypociny trzy razy i za chol.re nie wiem o co Ci chodzi. Może czas się zabrać za naukę, bo zdania składasz jak mój chrześniak w trzeciej klasie podstawówki…

   • Anonim pisze:

    Kris twój mózg jest tak wąski jak trzy latek w przedszkolu a ty zastawiasz się trzecią klasą podstawówki i to chrześniaka.Zamiast nauki pisania zacznij czytać właściwe lektury czy bajki i tam znajdziesz jakiś morał jak potrafisz z własną wiedzą nie to znowu do chrześniaka.

  • Kris.art pisze:

   …”mózg jest tak wąski jak trzy latek w przedszkolu” – a jaki jest wąski trzylatek w przedszkolu?
   …”i tam znajdziesz jakiś morał jak potrafisz z własną wiedzą” – człowieku jak masz więcej niż 7 lat to naprawdę zabierz się ostro za naukę, bo „budujesz” zdania z których NIC nie wynika i nie można zrozumieć sensu Twojej wypowiedzi…

 2. mietek pisze:

  Ale ja na foto widzę renówkę, żadne KIA…

 3. Bercisław pisze:

  a mi się wydaje że to nissan micra ;p

 4. h(E)j.sanok pisze:

  a to ci wiadomość! A na skrzyżowaniu Jagiellońskiej z Kochanowskiego też była kolizja i nikt nic nie pisze! no ale poltal to poltal!

 5. kot i pat pisze:

  znów sanocka patologia daje się we znaki na ulicy…

 6. i pisze:

  nie bucu rbr tylko rbi

 7. Izka pisze:

  DLACZEGO TAM NIE MA ŚWIATEŁ !!!! Non stop tylko kolizje i wypadki. I żaden radny-zaradny nic z tym nie zrobi a policja tylko mandaty a nie interweniuje że w mieście jest takie najniebezpieczniejsze skrzyżowanie.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.