Dwaj nielegalni imigranci z Turcji oraz organizator przekroczenia granicy zatrzymani w Bieszczadach

20-04-2017

Dwóch obywateli Turcji, którzy nielegalnie przekroczyli zieloną granicę z Ukrainy do Polski oraz obywatela Niemiec narodowości kurdyjskiej – jednego z organizatorów tego przekroczenia, zatrzymali w niedzielę 16 kwietnia funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Stuposianach.

Strażnicy graniczni skontrolowali w pobliżu granicy samochód marki Volkswagen Transporter, którym jechało trzech mężczyzn. Dwóch z nich w wieku 38 i 23 lata nie posiadało żadnych dokumentów. Okazało się, że parę godzin wcześniej w Bieszczadach, nielegalnie przekroczyli zieloną granicę z Ukrainy do Polski. Natomiast kierowca samochodu – 29 letni obywatel Niemiec narodowości kurdyjskiej to brat jednego z imigrantów – miał go z sobą zabrać do Niemiec. Drugi z zatrzymanych Turków powiedział, że chciał przedostać się do Czech, gdzie już przebywają członkowie jego rodziny.

Obywatele Turcji powiedzieli, że za doprowadzenie do granicy polsko – ukraińskiej zapłacili na Ukrainie bliżej nieznanemu mężczyźnie 3 tysiące euro. Organizator podwiózł ich do granicy, którą przekroczyli już sami idąc we wskazanym przez niego kierunku. Po stronie polskiej czekał na Turków obywatel Niemiec.

Zatrzymany Niemiec usłyszał zarzut organizowania nielegalnego przekroczenia granicy państwowej, natomiast Turcy, którzy odpowiedzą za nielegalne przekroczenie granicy, decyzją sądu zostali umieszczeni w strzeżonym ośrodku dla cudzoziemców, gdzie oczekują na dalsze decyzje w tej sprawie.

14-110270

BiOSG

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Komentarzy: 10 do “Dwaj nielegalni imigranci z Turcji oraz organizator przekroczenia granicy zatrzymani w Bieszczadach”

 1. ja pisze:

  Gdzie to się podziewa ten przygłup wyborca przesympatyczny? Pewnie ktoś zabrał mu zabawki i biedny może tylko czytać komentarze.Już sobie wyobrażam jak nosi tego matoła.

  • Odpowiedź pisze:

   U niego to była zwykła, zdrowa ironia (nie do zaakceptowania dla wyznawców prezesa) a u ciebie co widać, ból rzyci? To zmień orientację seksualną na normalną.

   • Ty ceresie ! pisze:

    Dochtor się znalazł czy go leczysz psychicznie? masz diagnozę i prognozę leczenia?

   • do odPOwiedz pisze:

    Lecz KMIOTKU hemoroidy w niePOdmytej dooopie tsk jak KRETYN wyborca, bo na reszte za po-zno!!!!

 2. Internetowy lekarz pisze:

  Rozpoznanie pacjenta „Ty ceresie!”:
  – uporczywy i przewlekły ból odbytu
  Zalecenia:
  – ograniczenie do 0 kontaktów z innymi sodomitami i uświadomienie sobie że prezes to nie Bóg
  Rokowania:
  – przy zastosowanej terapi ustąpienie bólu odbytu i normalne wypróżnianie.
  Uwagi:
  – wszelkie komentarze do diagnozy świadczą o zarażeniu się od pacjenta. Ich autorzy muszą się poddać natychmiastowemu leczeniu.
  Dr. Normalny

 3. Aleksandra pisze:

  Po komentarzach stwierdzam zdecydowanie: SANOK KRETYNEM STOI. Nie ważne na jaki temat czytamy artykuł najważniejsze ażeby udowadniać swoją głupotę na każdym możliwym kroku. Żal 3/4 komentujących to idioci.

 4. Anonim pisze:

  Wspaniala praca strazy granicznej. Teraz powinno ich wydeportowac!

 5. wyborca sympatyczny pisze:

  nielegalni emigranci garną teraz jak misie do miodu ( albo do zarządu spółek państwowych za 50 tys zeta ) słysząc że w Polsce teraz dobrobyt pod rządami PZPPiS …
  witam serdecznie wszystkich zmartwionych moją nieobecnością, przy okazji zadam pytanie : trzeźwi już ? wszak 3 dni picia w okresie świątecznym = 6 dni trzeźwienia mili moi w waszym podeszłym już wieku :-)
  ale widać dochodzicie powoli do siebie jak powyżej widać ……

  • @wyborca kretyn pisze:

   Znow na dopalaczach czy na przepustce z wariatkowa u matuli i tatusia UBEKA????

   „stesknilismy sie” za twoja glu-po-ta!!!!!!

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.