Dzielnicowi odzyskali skradziony odkurzacz. Złodziejem okazał się 35-letni mieszkaniec powiatu sanockiego

17-11-2017

SANOK/ PODKARPACIE. Dzielnicowy podczas obchodu uzyskał informację, że w sklepie ze sprzętem AGD i RTV doszło do kradzieży odkurzacza. Policjanci ustalili sprawcę kradzieży, a skradziony sprzęt odnaleźli w jednym z lombardów.

Wczoraj przed południem, dzielnicowy podczas obchodu rejonu służbowego dowiedział się, że w jednym z sanockich sklepów z urządzeniami AGD i RTV chwilę wcześniej ktoś ukradł odkurzacz. Po ustaleniu rysopisu sprawców, dzielnicowy wspólnie z innymi dzielnicowymi udali się na poszukiwanie złodziei.

Odpowiadające opisowi osoby policjanci dostrzegli przed wejściem do lombardu. Mężczyźni wchodzili do środka z jakimś urządzeniem. Policjanci ustalili, że jeden z podejrzewanych o kradzież mężczyzn, wykorzystując zamieszanie w sklepie, ukradł odkurzacz, a następnie wspólnie z kolegami postanowił go sprzedać. Policjanci ustalili, który z mężczyzn ukradł odkurzacz. Złodziejem okazał się 35-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

Odkurzacz w stanie nienaruszonym został odzyskany, a sprawca kradzieży za swój czyn będzie odpowiadał przed sądem

ŹRÓDŁO: KPP Sanok

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Komentarzy: 17 do “Dzielnicowi odzyskali skradziony odkurzacz. Złodziejem okazał się 35-letni mieszkaniec powiatu sanockiego”

 1. bub pisze:

  tak spektakkròalnej akcji policji dawno w Sanoku nie było.brawo za udannie przeprowadzoną operacjie.

 2. Kosa pisze:

  Gdzie jest zastępca Górecki za jaka aferę poleciał? Ledwie trzy lata na stołku namaszczony przez europoseł? Co się ukrywa? Jurek co nabroiłeś? Jakieś holowane samochody cie zmiotły nieudaczniku! Jest skandal tylko się ukrywa!

 3. Ostry krokodylec pisze:

  Brawo! Mariusz będzie z was dumny!

  • Ostry krokodylec pisze:

   Z ciebie dumny nikt nie jest i nie bedzie debilu. Zostaja 3 zmiany w kolchozie a najwieksza rozrywka to 2 czyli 3 liga slowacka hokeja do obejrzenia w sobote raz na dwa tygodnie!!!

 4. jan pisze:

  szkoda że dzielnicowy nie pilnował swojego kolegi z nowosielec.

 5. Anonim pisze:

  Mieszkaniec powiatu sanockiego – kto to taki, pokazać złodziejską twarz abyśmy wiedzieli z kim mamy do czynienia.
  Na pewno później powiedzą – mężczyzna miał ukraść i zasłonią mu pysk mgiełką.
  Pokazać ciula łabatego a następnym razem kiedy przyjdzie mu ochota na kradzież będzie się zastanawiał czy warto pokazywać się publicznie.
  Nie wiem dlaczego tak skrupulatnie chronią przestępców.

 6. r pisze:

  wstyd wogole takie rzeczy pisać

 7. japan pisze:

  Dzielnicowy odzyskał odkurzacz !!!, szok, szkoda że nie skradziony słoik miodu albo siekierę. To powinna być służba cywilna.

 8. Anonim pisze:

  Nie mają się czym pochwalić od miesięcy to odkurzaczem!

 9. WE sanoku! pisze:

  a we sanoku poltal esanjok wie ze jak nie ma wyroku sądu to nikt nie ma prawa osądzania nikogo?! Wiedzie redaktorzyny że jest coś takiego jak „domniemanie niewinności”? Także proszę sie wstrzymać od nazywania kogoś złodziejem. A tego 35-latka zachęcam do złożenia wniosku do sądu przeciw esanok.pl!

  • 12345 pisze:

   Domniemanie niewinności przestaje obowiązywać w momencie, kiedy wobec osoby został zastosowany odpowiedni środek prawny. Jeżeli odkurzacz był wart mniej niż 500 złotych, co jest wykroczeniem, to sprawca mógł zostać ukarany mandatem karnym. Grzywna staje się prawomocna w momencie złożenia podpisu przez jegomościa, co jest równoznaczne z przyznaniem się do winy. O osobie ukaranej mandatem za kradzież można mówić „złodziej”.
   Dlatego też ten człowiek jest złodziejem.

   Drogi komentatorze, do sądu nie składa się w takim wypadku „wniosku”, tylko ew. pozew.

   Kancelaria prawna Gargula&Company.

 10. Jawamdam@gmail.com pisze:

  H. W. D. P

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.