Dzień wcześniej świętowała swoje urodziny. Z promilami wsiadła za kierownicę

25-04-2017

KROŚCIENKO / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali obywatelkę Ukrainy, która pod wpływem alkoholu kierowała volkswagenem. Kobieta miała ponad pół promila alkoholu w organizmie. Została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu.

Wczoraj, po godz. 11, policjanci ruchu drogowego zatrzymali w Krościenku do kontroli drogowej volkswagena. Za jego kierownica siedziała 37-letnia obywatelka Ukrainy. W trackie prowadzonych czynności funkcjonariusze wyczuli od niej alkohol. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad pół promila w jej organizmie. Jak się okazało, dzień kobieta świętowała swoje urodziny. Wspólnie z nią w samochodzie podróżowało jeszcze 5 osób.

Funkcjonariusze zatrzymali 37-latkę w policyjnym areszcie. Kierowany przez nią pojazd został zabezpieczony.

foto: archiwum policja.pl

foto: archiwum policja.pl

KPP Ustrzyki Dolne

Komentarzy: 6 do “Dzień wcześniej świętowała swoje urodziny. Z promilami wsiadła za kierownicę”

 1. xD pisze:

  za bugiem to nawet na trzeźwo koło promila mają…..

 2. ojciec grucha pisze:

  cale szczescie ze tu gdzie mieszkam jest 0.8

 3. Cienka krecha pisze:

  Policjanci byli(lobby) za ustaleniem takiej normy przepisów w poprzednim rządzie POpapranych ci inspektorzy z centrali wraz ze swoim rzecznikiem prasowym a to stara szkoła.On jeden z drugim jak przekroczą 0,OO1 promila to nie dość ,że wskażą kto wypił to jeszcze są tak pijanymi ,że nie wiedzą co czynią.

 4. emigrant pisze:

  A tu u mnie w kraju jest 0,8 i jak to miło wytrabic dwa bronksy i siadasz za kołko i smigasz, albo ze dwa driny, bo raz ze jest wysoki limit a dwa i takt nikt cie nie zatrzyma. I nikt nie ginie i jest luz. Mozna, mozna

  • peter pisze:

   można, można, ale to nie jest Twój kraj.Po co czytasz Sumlińskiego w takim razie??

   • emigrant pisze:

    Polska jest moim krajem, ale Anglia tez. W polsce sie wychowałem, ale w doroslym zyciu to Anglia dała mi godne życie, za co jestem jej bardzo wdzieczny. Tak ze mam dwa kraje. Niemozna? A sumlinskiego slucham raz zeby w pracy zabic nude, dwa ze lubie wiedziec jak powstala 3 RP( magdalenkowo- okraglostolowy uklad) nie chce byc bezswiadoma molekułą.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.