AKTUALIZACJA: Fiat wbił się w most, belki roztrzaskały szybę.Niebezpiecznie w Łukawicy (ZDJĘCIA)

20-08-2017

ŁUKAWICA / PODKARPACIE. Dzisiaj w nocy w Łukawicy doszło do fatalnie wyglądającego zdarzenia. Kierujący fiatem wbił się w drewniany most. W samochodzie było trzy osoby.

Jak informuje rzecznik leskiej policji kierujący osobowym fiatem punto stracił panowanie nad pojazdem i na zakręcie uderzył w drewniany most. Elementy konstrukcji roztrzaskały przednią szybę i wbiły się w pojazd.

W punto podróżowały trzy osoby. Szczęśliwie nic poważnego się nie stało. Dwie doznały lekkich potłuczeń, zaś jedna  z urazem głowy trafiła do leskiego szpitala.

Kierujący z fiata został ukarany dwoma mandatami karnymi. Pierwszy dotyczył nadmiernej prędkości, drugi – braku przy sobie prawa jazdy.

Na miejscu interweniowały: dwa zastępy JRG Lesko, dwa ZRM, oraz patrol policji.

20914544_816730745162773_4232560536387045210_n

foto: sanok112.pl/fb

 

 

Komentarzy: 10 do “AKTUALIZACJA: Fiat wbił się w most, belki roztrzaskały szybę.Niebezpiecznie w Łukawicy (ZDJĘCIA)”

 1. Prawie jak pisze:

  Kubica!

 2. Zgred pisze:

  Mieli szczęście, oby to było lekcją na całe życie.

 3. Jaki zamiar miał pisze:

  Czy to nie tam chciał skręcić do kościoła?

 4. p3ter pisze:

  a jak sprawdzili, że przekroczył prędkość? Według wskazań prędkościomierza z Punto?

 5. Anonim pisze:

  jak to było w łukawicy to ja normalnie jestem z eskimosem

  • ........................ pisze:

   Było to w administracji Łukawicy a dokładnie Podstaw. Ten most jest drewniany i po nagrzaniu się w dzień, wieczorem w chłodzie staje się wilgotny i jeździ się na nim jak po lodzie, stąd ten wypadek a być może i prędkość była przyczyną ponieważ na moście trzeba przyhamować żeby wejść w zakręt w prawo jadąc od Leska.

   • spociłem most i stało się pisze:

    jesteś rodziną do maciarewicza? wnioskuję, że tak to takie teoorie spiskowe tworzysz, że chce się idioto noż w kieszeni otwiera… most się poci i stąd ten wypadek, co za kretyn… byłeś tam? nie? to ci powiem, że koleś zapierdalał wraz z dwoma „kumplami” ile fabryka dała i jadąc od strony bezpiechowej na łuku drogi przed mostem darł poboczem bo mu drogi brakło i dopiero wtedy dosłownie nabił się na bariery mostu… a ty pierdoły wypisujesz o spoconym moście… puknij się

   • Anonim pisze:

    Podstaw należy do leska a nie do lukawicy

   • Gogo pisze:

    „spociłem most i stało się” . Fachowiec, hahaha! Proponuję podręcznik do klasy trzeciej na początek. „Bezpiechowa”, dostaję zajadów na dzień dobry.

 6. Gwiazdka pisze:

  Jakiego koloru Punto?…

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.