Gimnazjaliści z „jedynki” wjechali na podium. Dobre występy podczas wojewódzkich finałów w łyżwiarstwie szybkim (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. 9 marca odbył się Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w Łyżwiarstwie Szybkim. Uczniowie z Gimnazjum nr 1 w Sanoku zajęli bardzo dobre miejsca.

Dziewczęta wywalczyły II lokatę, jadąc w składzie: Lorenc Klaudia, Róża Szpakiewicz, Próchnik Julia, Strzałka Agnieszka,. Chłopcy stanęli na najniższym miejscu podium. Wystąpili w składzie: Florczak Bartosz, Kopiec Krystian, Żółkiewicz Dawid, Wójcik Miłosz.

Indywidualnie najlepszym zawodnikiem został Florczak Bartosz.

Gratulujemy wyników!

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Komentarzy: 2 do “Gimnazjaliści z „jedynki” wjechali na podium. Dobre występy podczas wojewódzkich finałów w łyżwiarstwie szybkim (ZDJĘCIA)”

  1. ... pisze:

    A dlaczego nie ma żadnej wzmianki o innych gimnazjach np. Gimnazjum nr 3? Chłopcy zostali mistrzami województwa, więc też powinno być o nich napisane..

  2. eks gimnaziajista pisze:

    brawo Gim 1

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."