Gimnazjalistka z Nowotańca laureatką nagrody dla najzdolniejszej młodzieży. Przyznały ją samorządy podkarpackie (ZDJĘCIA)

19-06-2017

NOWOTANIEC / PODKARPACIE. Katarzyna Rakoczy, uczennica Publicznego Gimnazjum w Zespole Szkół w Nowotańcu została laureatką nagrody Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych dla najzdolniejszej młodzieży Podkarpacia, nominowaną przez samorządy Powiatu Sanockiego.

Uczennica została doceniona za szczególne osiągnięcia naukowe, w tym laury zdobywane na szczeblu ogólnopolskim, wojewódzkim, regionalnym i powiatowym. Wręczenie nagrody miało miejsce podczas uroczystego spotkania samorządowców z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. Ponadto, 7 czerwca br., podczas uroczystej Gali Laureatów Konkursów Przedmiotowych, Katarzyna odebrała kolejne nagrody, tym razem za zdobycie tytułu zwycięzcy i laureata Przedmiotowego Konkursu Polonistycznego, tytułu laureata Przedmiotowego Konkursu Języka Angielskiego oraz tytułu finalisty Przedmiotowego Konkursu Biologicznego.

unnamed (1)

Katarzyna nie spoczywa na laurach i w dalszym ciągu bierze udział w kolejnych konkursach i olimpiadach. W ostatnim czasie została laureatką XXII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży „Liryczne Jasło” w kategorii II – uczniowie szkół gimnazjalnych – Wiersze.

unnamed

unnamed (2)

materiały nadesłane

Komentarzy: 4 do “Gimnazjalistka z Nowotańca laureatką nagrody dla najzdolniejszej młodzieży. Przyznały ją samorządy podkarpackie (ZDJĘCIA)”

 1. Gratuluję ! pisze:

  No proszę i nie potrzeba być ani pochodzić z miasta.Dawno temu miejskim też nie chciało się uczyć nawet w mieście a tacy mądrzy tylko cóż jak z miejskich ulic.

 2. cztelnik pisze:

  Gratulacje! Jest co podziwiać!!! Trzymaj tak dalej.

 3. juliusz cezar pisze:

  fajnie, że okolice tak reklamujecie, ale o nagrodach miasta ani u was jednego zdania

 4. Doucz się nieuku pisze:

  Do cezara to należało więcej włości i kilka miast lub więcej to nie miasto daje a powiat.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.