GMINA DYDNIA: Fragmentami, ale do celu. Kolejny odcinek drogi wyremontowany, dwa następne jeszcze w tym roku (FILM)

10-10-2017

GMINA DYDNIA / PODKARPACIE. Ramie w ramie idą władze Województwa Podkarpackiego oraz gminy Dydnia w kwestii remontów dróg. Kto choć raz jechał wojewódzką 835 przez Niebocko, Jabłonkę czy Dydnię to wie doskonale o jakich odcinkach mowa. Droga pełna dziur i ubytków przypominała bardziej ser szwajcarski. Właśnie dobiegają końca prace na odcinku w Jabłonce. Jeszcze w tym roku remontem ma zostać objęta droga w Niebocku oraz Dydni.

droga

PORCELANOWY ZAKĄTEK IZMIR

Komentarzy: 8 do “GMINA DYDNIA: Fragmentami, ale do celu. Kolejny odcinek drogi wyremontowany, dwa następne jeszcze w tym roku (FILM)”

 1. Anonim pisze:

  No w końcu!!! – podkarpacie tez jest w Polsce!!!

 2. Ddd pisze:

  Kiedy Sanoczanie na Lipińskiego zaczną ukladac słomę zamiast asfaltu

 3. A platforma ma chody . pisze:

  Anonim potrzebny jest racjonalizator a nie planista.Ty powinieneś poczekać na realizację.Podpowiedz to Platformie Obywatelskiej i Nowoczesnej oni jadą jadem we wszystkie kierunki aby utrzymać to co było.

 4. bruno pisze:

  Oile wiem Dydnia zHarta rywalizowaly przed wojna kto ma sprytniejszych zlodziei.przed wojna komendant posterunku policji w Dydni trzymal obok chlewik a w nim swinke.znajac zdolnosci miejscowych zlodzie trzymal karabin w oknie wycelowany w strone chlewika.ktoregos poranka przyszedl nakarmic swinke lecz jej juz nie bylo.zastal kartke z napisem,, wychowaj jeszcze jedna taka.kres tym zlodziejom polozyli dopiero Niemcy bo zlodzieje zaczeli dobierac sie do nich.

 5. TOMEK pisze:

  CO TO W URZEDZIE WOJEWODZKIM BRAKUJE URZEDNIKOW ZE WOJT ZAJMUJE SIE DROGA WOJEWODZKA A KTO ZAJMIE SIE DROGAMI GMINNYMI PO KTURYCH PO DESZCZU TRUDNO WJECHAC

 6. Anonim pisze:

  „Ramie w ramie” i taka!!! interpunkcja.

  Wiem, wiem, remont dróg jest ważniejszy, jednak polski język jest tak piękny, mimo wielu pułapek, że trzeba go pielęgnować.

  Dzisiaj dziennikarzem może każdy być :-)

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.