GMINA SANOK: XI Kermesz Karpackich Smaków w Mrzygłodzie gwiazdą wieczoru Małgorzata Ostrowska. Kapele, dobre jadło, obóz rycerski i wiele atrakcji (PROGRAM, VIDEO)

19-08-2017

GMINA SANOK. XI Kermesz Karpackich Smaków organizowany przez gminę Sanok już w niedzielę 20 sierpnia. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Sanok, okolicznych mieszkańców oraz goszczących w naszym regionie turystów na to wydarzenie sezonu.

Impreza odbędzie się 20 sierpnia 2017 roku, na rynku w Mrzygłodzie, początek o godzinie 15:00.

Kermesz Karpackich Smaków to impreza znana w regionie i ceniona zarówno przez mieszkańców jak i gości. Ma na celu promowanie różnych form muzycznych regionu Karpat, dziedzictwa kulturowego i historycznego, a także swojskiego jadła oraz rzemiosła artystycznego.

KERMESZ2

 

Podczas tegorocznego Kermeszu na scenie wystąpią takie zespoły jak:
-Ale Cantare (Płoskie, Gmina Zamość),
-Pakoszowianie,
-Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Pakoszówce,
– Mażoretki „Impuls”
– Zespół folkowy Buchajtramka ze Słowacji,

Gwiazdą wieczoru będzie ikona polskiej sceny – Małgorzata Ostrowska

Program muzyczny urozmaicony zostanie scenkami historycznymi, bezpośrednio związanymi z wydarzeniami na ziemiach gminy Sanok. Poznamy dawnego mieszkańca Horodyszcza w Trepczy – Lędzianina, dowiemy się jak to było z krzyżackimi jeńcami w Mrzygłodzie i zobaczymy popis umiejętności Jacka Dydyńskiego.

Do tradycji już weszło, że to właśnie w Mrzygłodzie poznamy Supersołtysa Powiatu Sanockiego, wyłonionego w „Plebiscycie na Supersołtysa Korso Gazety Sanockiej”.

Całości dopełnią atrakcje dla dzieci – zjeżdżalnie, zabawy pod okiem animatora, lepienie z gliny. Nowością będzie obóz rycerski oraz strefa nauki udzielania pierwszej pomocy.

Koła Gospodyń Wiejskich i rękodzielnicy nie zawiodą i wystąpią ze swoimi wyrobami. Będzie jak zwykle smacznie, kolorowo, gościnnie i bardzo rozrywkowo.

Komentarzy: 15 do “GMINA SANOK: XI Kermesz Karpackich Smaków w Mrzygłodzie gwiazdą wieczoru Małgorzata Ostrowska. Kapele, dobre jadło, obóz rycerski i wiele atrakcji (PROGRAM, VIDEO)”

 1. guzik będzie a nie nowy dworzec!!! MOŻE ESANOK ZACZNIE INFORMOWAĆ O PRAWDZIE O OBIETNICACH WŁADZY?! pisze:

  TI.271.7.2017 Sanok, dnia 17.08.2017 r.

  OGŁOSZENIE O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA

  Dotyczy: Wykonanie robót budowlano-montażowych dla zadania pn.: Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa dworca autobusowego na dworzec multimodalny przy ul. Lipińskiego w Sanoku

  Działając na podstawie z art. 93 ust. 1 pkt. 4 ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  (t j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 z późn. zm.) Burmistrz Miasta Sanoka unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia pn.: Wykonanie robót budowlano-montażowych dla zadania pn.: Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa dworca autobusowego na dworzec multimodalny przy ul. Lipińskiego w Sanoku (znak sprawy: TI.271.7.2017)

  Uzasadnienie:
  Zgodnie z art. 93 ust. 1 pkt. 4 ustawy Prawo Zamówień Publicznych (t j. Dz. U.
  z 2015 r. poz. 2164 z późn. zm.) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.
  W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający zabezpieczył w budżecie Miasta na ten cel kwotę: 12 924 200, 00 zł. brutto, która jest kwotą graniczna związaną
  z przyznanym dofinansowaniem ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.
  Cena najkorzystniejszej oferty która została złożona w postępowaniu wynosi: 16 430 090, 31 zł. brutto i jest wyższa o około 27,13% od kwoty jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, co znacznie przekracza możliwości finansowe Zamawiającego.

 2. Co nagle to po diable pisze:

  Tu chodzi o miliony a nie złotówki.Po co było zamykać dworzec przed finalizacją oferty?Teraz problem czy się znajdzie namówiony za ta kwotę.Kto czuwa nad tym bałaganem tj,planami .kosztami,terminami itd.

 3. Aleksander mały pisze:

  Kto w tym Mrzygłodzie rządzi.Gmina,Powiat ? podobno sołtys tylko częstuje i sprząta teren po balu nikt się z nim nie liczy pewnie zawsze jest za!.Powiatu boi jak ognia.

 4. 45 pisze:

  -wowa ciebie akuszerka uszkodzila przy urodzeniu. Spadaj imbecylu:):):)

 5. Szał na bruku pisze:

  No i były parasole które ja p….

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.