HOKEJ: Olearczyk, Bielec i Wilusz zagrają w Sanoku

11-07-2017

Kamil Olearczyk, Maciej Bielec i Mateusz Wilusz podpisali umowy z Ciarko KH 58 Sanok. Wychowankowie sanockiego hokeja związali się z klubem na sezon 2017/2018.

Nazwiska kolejnych zawodników ogłaszać będziemy sukcesywnie, zaraz po podpisaniu stosownych umów. Planujemy, że zajęcia pierwszej grupy zawodników Ciarko KH 58 Sanok rozpoczną się w połowie lipca. W sierpniu drużyna będzie trenować na lodzie w Arenie Sanok.

W połowie miesiąca ogłosimy również nazwisko trenera drużyny, która w sezonie 2017/2018 rywalizować będzie w rozgrywkach II ligi hokeja na Słowacji.

Pierwszy mecz w nadchodzącym sezonie, Ciarko KH 58 Sanok rozegra na wyjeździe, 16 września. Rywalem sanoczan będzie ekipa z Trebiszowa. Inauguracja rozgrywek w Arenie Sanok odbędzie się 23 września, kiedy to Ciarko KH 58 Sanok gościć będzie MHK Humenne.

Kamil_Olearczyk

Kamil Olearczyk

Maciej_Bielec

Maciej Bielec

Mateusz_Wilusz

Mateusz Wilusz

oficjalny komunikat klubu

Komentarzy: 24 do “HOKEJ: Olearczyk, Bielec i Wilusz zagrają w Sanoku”

 1. Paweł pisze:

  a czy kogoś to jeszcze interesuje?

  • Kibic pisze:

   Owszem, cały Sanok czeka na reaktywacje najpopularniejszej dyscypliny w mieście.

   • IzaBell pisze:

    najpopularniejsza dyscyplina w Sanoku jest piłka nożna wystarczy zobaczyć ile dzieci i młodzieży ja trenuje a ile hokej. Hokej kiedyś był bardzo popularny w Sanoku ale to już coraz bardziej przeszłość.

   • yeahbakka pisze:

    Kibic hokeja jak zawsze 20 lat za murzynami. Nikomu nie potrzebne, horrendalnie drogie „widowisko” na który przychodzi ~1000 oglądaczy, z tego połowa nie wie o co chodzi, bo przyszła na pokaz mody.

   • Miś pisze:

    Mów w swoim imieniu a nie całego Sanoka.Jednych to interesuje innych nie.

  • D pisze:

   Przyjdz 23 września na Arene to zobaczysz kogo to interesuje.Jestem pewny ze bilety rozejdą sie jak świeża Amarena w Biedronce.

   • gazda pisze:

    w marketach jakośc towarów wiadomo jaka jest a porównanie do hokeja bardzo trafne :) Pierwszych kilka meczy może tak

  • Sanok OK pisze:

   Na hokej zawsze chodziło więcej ludzi niż na piłkę. A to że piłkę trenuje więcej dzieci niż hokej to oczywiste. Hokej jest po prostu drogi i jest jedno miejsce w mieście gdzie można to robić. Boisk i miejsc do gry w piłkę jest o wiele więcej. No, ale żeby na to wpaść to trzeba myśleć i nie być zaślepionym złośliwością.

 2. Anonim pisze:

  Na tysiac procent wiecej kibicow bedzie na hokeju niz na pilce i siatkowce

 3. Red Skin pisze:

  Tak się zastanawiam, czy ta nagonka na hokej jest spontaniczna, czy planowana i sterowana? Czy kibice piłki się organizują i robią tu zadymę sami, czy ktoś im każe? Za moich czasów ci sami ludzie chodzili na piłkę i hokej i wszystko było Ok. Teraz widać na każdym kroku upadek, brak szacunku, niszczenie dorobku własnego miasta, zawiść i co tylko najgorsze….

  • kibic pisze:

   cała prawda

   • do Red Skin pisze:

    zastanów się kto ten hokej rozwalił? kibice którzy jak owieczki płacili co tydzień 10 czy 15 zł za bilet?? czy władze które nie umiały zarządzać klubem i kasą w taki sposób aby istniał latami a nie tylko z myślą o najbliższym sezonie??

    poczytaj wywiad z trenerem Frycerem, który nie ma teraz żadnego interesu, aby robić syf w klubie – powiedział prawdę !!! prawdę, o której się milczy w Sanoku.

   • Red Skin pisze:

    Co ma piernik do wiatraka. Jak hokej został zniszczony w Sanoku, to trzeba go wspierać żeby się odrodził, a nie lżyć i dezawuować. A tutaj to właśnie widzę u niektórych.

 4. sts - do przyjaciół kibiców Stali - z troską pisze:

  Bielec miał największy potencjał wśród młodych, był lepszy od Sawickiego -co się z nim stało ??? może po prostu brak motywacji. Niech gra w Sanoku, oby się odbudował, bo nadal jest młodym talentem. Olearczyk i Wilusz to taka okręgówka w piłce, nic ponadto – z małą uwagą, Olearczyk może grać lepiej, Wilusz już raczej nie.

  • enejczdżel pisze:

   Ale nam się trener-obserwator narodził.
   Gość taki potencjał ma, a się ukrywał..
   W d…. byłeś i g…. widziałeś.

 5. hr pisze:

  Dla kogoś kto kocha generalnie sport,tak naprawdę nie ma to znaczenia,
  czy to hokej,piła nożna czy siatkowa.Prawdziwy kibic kibicuje każdej
  drużynie ze swojego miasta czy województwa.Tak było kiedyś.Lokalny patriotyzm.
  Ale przyznam się szczerze,że teraz wolę iść na hokej albo siatkę niż
  na piłkę nożną.A dlaczego?Dlatego,że szlag mnie trafia jak widzę tych
  pseudo kibiców z małymi torebkami przewieszonymi przez ramię/pewnie w
  środku noszą drugie śniadanie na 3 zmianę do roboty/ i transparent z
  wizerunkiem swojego patrioty,bo na pewno nie większości sanoczan.To mi
  zohydza tę naszą piłkę,ale oczywiście kibicuję naszym piłkarzom.I powiem
  szczerze,że miałem niebywałą satysfakcję gdy widziałem tych bohaterów w
  Bykowcach jak uciekali aż się za nimi kurzyło.Na hokeju i siatkówce póki
  co tego nie ma i niech tak zostanie.

 6. precz ze stalą i z pisem pisze:

  Wojtek wróci, będzie grać w ekstralidze, będą mistrzostwa i gwiazdy hoekja, a tych frustratów i ciemnogrodzian odsuniemy od władzy w naszym pięknym Sanoku!!!

 7. lop pisze:

  Hokej niech sobie będzie,tylko niech ma takie warunki i dofinansowanie z UM jak inne dyscypliny,czyli symboliczne. A nie Arena i 300 tysięcy na dzieci i młodzież

  • Red Skin pisze:

   Taka jest specyfika tego sportu, że jest drogi, ale piękny. Uczciwe dofinansowanie można łatwo obliczyć biorąc kosztochłonność każdej dyscypliny sportu i proporcjonalnie dzielić pieniadze. I czekam jak wrócą czasy kiedy wszystkie dyscypliny w Sanoku będą miały tych samych kibiców. Bo jak na razie mam wrażenie, że ktoś tych ludzi napuszcza na siebie.

 8. kibic sympatyczny pisze:

  Wole zapłacić za bilet 10-15 zł na hokej niż za darmo oglądać pseudo piłkarzy z ”LKS Bykowce”

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.