INTERWENCJA: Obsceniczne rysunki na znakach, przystankach i przy kapliczce w Tarnawie Górnej. Wandal ma kiepskie poczucie humoru (ZDJĘCIA)

29-07-2017

TARNAWA GÓRNA / PODKARPACIE. Czytelnicy informują, że w Tarnawie Górnej i Dolnej na znakach drogowych, przystankach i przy kapliczce św. Jana Nepomucena wandale zostawili niecenzuralne malowidła. Czy uda się ująć sprawców?

Zwróciliśmy się do Powiatowego Zarządu Dróg oraz do gminy Zagórz, czy wiedzą o zaistniałej sytuacji oraz jakie kroki zostaną podjęte.

- Tego rodzaju skandaliczne akty wandalizmu każdorazowo wymagają surowego napiętnowania. W przypadku wiat przystankowych w Tarnawie Dolnej i Górnej nasze służby komunalne zdołały już usunąć niecenzuralne treści. Przywrócenie pierwotnego wyglądu znaków drogowych jest w gestii zarządców drogi powiatowej i wojewódzkiej. Policja podjęła już stosowne kroki zmierzające do ustalenia sprawców – informuje Jerzy Zuba, rzecznik prasowy zagórskiego urzędu.

Jak informuje posterunek policji w Zagórzu w ubiegłym tygodniu dotarło nieoficjalne, jak i oficjalne zgłoszenie dotyczące aktów wandalizmu w Tarnawie Górnej i Dolnej. prowadzone są czynności wykrywcze.

Więcej szczegółów niebawem.

foto: materiały nadesłane

Komentarzy: 26 do “INTERWENCJA: Obsceniczne rysunki na znakach, przystankach i przy kapliczce w Tarnawie Górnej. Wandal ma kiepskie poczucie humoru (ZDJĘCIA)”

 1. Sukcesy policji samochwały pisze:

  Co robi dzielnicowy jak nie wiadomo kto to jest kiedy oraz komu służy.Miejscowy nie potrafi ustalić sprawców czyżby byli z rodziny?.

  • wystarczy 5 kamer monitoringu na miejscowośś pisze:

   i wszystko było by wiadomo! a tak ktos niszczy dewastuje a póżniej nie ma komu nawet posprzatać ale władze wola kompostownie budować i rozbudowywać wysypisko a światło gaszą o godzinie 23.30 PARANOJA

  • magda pisze:

   coraz wiecej obcokrajowców w Gminie Zagórz, turystów a władze gminy wyłanczaja swiatło o godzinie 23.30 czy to nie chore aby nawet w mieście Zagórz tak robić?

  • xxstop pisze:

   inspekcja pracy potrzebna na już w adr ukraincy w wrześniu mają przyjechać turystycznie lecz mają dalej pracować gdzie jest straż graniczna

   • Ade pisze:

    To zgłoś gdzie trzeba, a nie pieprzysz pod każdym postem to samo. Anonimowo to każdy mocy w gębie.

 2. Znawca sztuki pisze:

  Dlaczego sołtys z poraża w zesztym tygodniu o mało się nie utopił.

  Bo wrzucił niedopałek papierosa do potoka i chciał przydeptać.

  :-):-)

 3. oN pisze:

  Albo jakaś panienka która lubi dużo mieć w sobie albo jakiś śliski chłopak

 4. Menio pisze:

  Ale zaje..ste kutaski podziw :-)

 5. Wowa pisze:

  Za kilkadziesiąt lat ipn odkryje ślady farby i połączy z wetem prezydenta.

 6. Prałat z pobliskiej p..... pisze:

  Polityka multi-kultki, jak spoleczenstwo jest wielokulturowe to jak widac poziom kultury jest na zupelnie wyższym poziomie. Sternik z Watykanu mówi bierzecie więcej,pomagajcie nie baczcie na to ze łódź piotrowa tonie. Cieszmy sie że jesteśmy juz tak ubogaceni, że wkońcu dogonilismy Europe.

 7. hedon pisze:

  Wsiowe buractwo dorwało się farby w sprayu. Założyć chomąto na łeb i niech odrabiają szkody. Jak tak lubią penisy to jestem za tym żeby im obciąć i wsadzić w du

 8. dsfsdf pisze:

  Założe się, że na co dzień śmiga w odzieży patriotycznej :)

 9. opusdoji pisze:

  Widać wyraźnie że ten co mazał po zielonych tablicach chciał zakomunikować że ma problem z hydrauliką. Żal trochę gościa :(

 10. Zeb pisze:

  Rysunki żałosne i prymitywne jak ich autor Następnym razem wymaluj je sobie debilu na frontowej ścianie własnego domu

 11. jaka decyzja? pisze:

  Po tej władzy a szczególnie sołtysach na wsiach powinien pozostać tylko zapach kompostowni.

 12. tak pisze:

  W Czaszynie na znakach na drodze wojewódzkiej jak i gminnej też są te kutasy. Należało by dorwać tego kutasa, który to rysuje w na czole mu takiego zrobić, żeby było wiadomo, że jest kutasem.

 13. Ja pisze:

  Kutas kutasowi wilkiem…;)

 14. BaBa pisze:

  … pomóżmy biednej zagórskiej policji … jeszcze nic im się nie udało wykryć … ponoć to chłopak z wielopola …

 15. Laguna pisze:

  No cóż sprawca maluje swój wizerunek na znakach. Wykrycie sprawcy jest kwestią minut ;)

 16. milosnik darmowego jedzenia pisze:

  Czy to ten sam Wandal z Pakoszowki, o ktorym jest tekst obok?

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.