SOBOTA: Pobiegnie z Przemyśla do Sanoka. Będzie pomagał bezdomnym zwierzakom

16-06-2017

SANOK, PRZEMYŚL / PODKARPACIE. Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami zaprasza miłośników zwierząt do pomocy podopiecznym stowarzyszenia. Na jutro zaplanowano wielki bieg z Przemyśla do Sanoka. Gniewomir pokona 80 kilometrów w szczytnym celu.

STOnZ serdecznie zaprasza do pomocy w ramach biegu „PS ultraSzwejk-ultraPomoc”.

Pomysłodawcą oraz organizatorem tej inicjatywy jest Gniewomir, który w sobotę, 17 czerwca br., przebiegnie 80 km
z Przemyśla do Sanoka. A wszystko po to, by pomóc podopiecznym ośrodka.

Każdy z nas może włączyć sie w ultrapomoc, wpłacając za każde 10 kilometrów trasy 1 zł, czyli 80 km = 8 zł na konto sanockich podopiecznych.

Wpłaty należy kierować na konto: 02 1240 2340 1111 0000 3191 4341 z dopiskiem ultrapomoc.

19113716_1886092071641880_1519317920396464930_n

PORCELANOWY ZAKĄTEK

Komentarzy: 8 do “SOBOTA: Pobiegnie z Przemyśla do Sanoka. Będzie pomagał bezdomnym zwierzakom”

 1. cienki bolek pisze:

  W rzyció pszebieglę jakies 50000 km i nikt mi gorszy za to nie dał.

 2. W życi mam ten program pisze:

  Mam nadzieję ,że natknie się na głodnego wilka wtedy osiągnął by swój szczyt pomocy.Wymyślił i chce zaistnieć a szuka naiwnych ja nie będę dawał złotówek na bezdomne psy i koty sr.gdzie popadnie.Do cienkiego bolka zaoszczędź na komputer z polskim liternictwem i nie biegaj na razie jesteś cienki analfabeta w rzyció !!! ty nie przebiegłeś kilometra.

 3. xyz pisze:

  wszystko fajnie, ale te kwoty to są wręcz śmieszne, 80 km to kawał drogi trzeba naprawdę się wymęczyć żeby tyle przebiec mało kto by pewnie dał rade, a tu ktoś pożałował dla tych zwierzaków i za ten cały dystans daje 8 zł…. śmiech na sali

 4. Blake pisze:

  Piękna akcja. Jak najbradziej popieram. Pomoc zwierzakom uczy nas człowieczeństwa. Fakt ludzie są najważniejsi jednak i zwierzaki są też bardzo potrzebne i też trzeba im pomagać, by kształtować nasze charaktery pozytywny sposób.

 5. Natalia pisze:

  Brawo! To jest postawa „chcieć to móc”. Nie chcesz „w rzyció dawać złotówek” – to nie dawaj – naprawdę nikogo to nie interesuje. Kto chcę wspomagać – wspomaga. Kto nie chce – niech zamilknie i nie hejtuje. Mowa nienawiści naprawdę nie jest tu potrzebna. A psy, które (tu zacytuję) „sr… gdzie popadnie” – to nie jest ich wina. To są zwierzaki, które nie mają domów, bo jacyś ludzie tych domów ich pozbawili. Gdyby nie wolontariusze i pracownicy, którzy się im poświęcają, ulice byłyby pełne takich zwierzaków. 8 zł to minimum, które można im podarować, ale najlepszym rozwiązaniem byłoby podarowanie im domu lub własnego czasu. Te zwierzaki czują! Przecież to są żywe stworzenia. Piękna akcja, świetny pomysł, BRAWO DLA TEGO CZŁOWIEKA! I przede wszystkim – mniej nienawiści w komentarzach, a więcej dobrego działania. :)

 6. krr pisze:

  Akcja jak najbardziej na plus. Świetny pomysł :)

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.